Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Mediahuis koopt radiozenders 100%NL, SLAM! en Sunlite

    Mediahuis heeft mediabedrijf RadioCorp. gekocht. Dit betekent dat de radiozenders 100%NL, SLAM! en Sunlite zijn overgenomen.
    Jarco Kriek
    3 april 2023
    comments 3
    Mediahuis koopt radiozenders 100%NL, SLAM! en Sunlite

    Mediahuis is in Nederland vooral bekend als eigenaar van dagblad De Telegraaf. Het van oorsprong Belgische mediabedrijf is ook eigenaar van de Nederlandse radiozenders Sublime en Nostalgie. Daar komen nu de radiozenders 100%NL, SLAM! en Sunlite van Radiocorp. bij. Vandaag werd ook bekend dat Mediahuis Radio Veronica van Talpa Network overneemt.

     

    Niet alleen FM

    Het is duidelijk dat Mediahuis met de aankopen een belangrijke speler op de Nederlandse radiomarkt wil worden. Het mediabedrijf lijkt zich daarbij niet alleen te focussen op de FM, maar ook op DAB+ en online. Mediahuis krijgt nu zes radiomerken in bezit. Het mag bij de komende FM-frequentieveiling maximaal drie landelijke FM frequenties – met hieraan gekoppelde DAB+ ruimte – kopen. Kijkend naar het marktaandeel en de advertentiepotentie lijken hierbij in ieder geval de aangekochte radiozenders Radio Veronica en 100%NL in aanmerking te komen. De radiozenders van Radiocorp. blijven overigens ook na de overname door Mediahuis onder leiding staan van het huidige management, bestaande uit Carlo de Boer en Herbert Visser.

    MediahuisradioFMDAB+Radiocorp.100%NLSLAM!Sunlite

    Reacties

  1. TV-TIP Frontlinie

    Frontlinie
    NPO 2 om 20:25 uur
    Na Venezuela en Iran ligt nu Cuba in het vizier van de Amerikanen. De regering-Trump blokkeerde alle olietoevoer naar het eiland, in de hoop een opstand tegen de socialistische regering in Havana te forceren. Ook zinspelen de Amerikanen openlijk op militair ingrijpen en een verandering van regime. Is Cuba de volgende prooi? Bram Vermeulen reist over het eiland om de gevolgen van deze diepste crisis sinds de revolutie te onderzoeken en te achterhalen wie ervan profiteert. Bram reist van de hoofdstad Havana naar Santiago, dat zwaar getroffen blijkt door stroomuitval als gevolg van de olieblokkade.

    TV-TIP De Heineken ontvoering

    De Heineken ontvoering
    NPO 3 om 20:25 uur
    Op 9 november 1983 wordt biermagnaat Freddy Heineken samen met zijn chauffeur Ab Doderer in Amsterdam ontvoerd door vier mannen. De jonge criminelen eisen 35 miljoen gulden losgeld en sluiten Heineken en Doderer wekenlang op in een loods.

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)

    Veronica Superguide