Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Meer Nederlanders kijken tv via KPN

    KPN heeft in het eerste kwartaal het aantal klanten dat via het telecombedrijf naar tv kijkt met 51.000 zien stijgen. Dat blijkt uit de financiële resultaten.
    Jarco Kriek
    1 mei 2015
    comments 7
    Meer Nederlanders kijken tv via KPN

    KPN heeft in het eerste kwartaal het aantal klanten dat via het telecombedrijf naar tv kijkt met 51.000 zien stijgen. Dat blijkt uit de financiële resultaten van het eerste kwartaal 2015.


    De stijging wordt vooral veroorzaakt door de verkoop van meer Interactieve TV-abonnementen. KPN verkocht hier in de eerste drie maanden van dit jaar 77.000 extra van. Nederlandse huishoudens die via Interactieve TV naar tv- en video on demand-diensten kijken, komen hiermee op 1,676 miljoen. Aangevuld met 454.000 Digitenne-abonnees komt het totale aantal tv-klanten van KPN op 2,13 miljoen uit. Dat is ongeveer de helft van het totale aantal tv-klanten dat concurrent Ziggo heeft.

    KPN verkoopt meer glasvezeldiensten

    Van de 77.000 nieuwe tv-klanten van KPN nemen er veertigduizend Interactieve TV via het glasvezelnetwerk af. Het is voor het eerst sinds lange tijd dat de meeste nieuwe tv-klanten deze dienst via glasvezel afnemen. In totaal nemen 612.000 KPN-klanten diensten via glasvezel af. Een jaar geleden waren dit er 501.000.

    KPNInteractieve TVInteractieve TV OnlineglasvezelDSLVDSLADSLlandelijkwifimobielinternet4GZiggoUPCHorizon Gogesproken ondertitelingProgramma GemistOpnemen PakketBegin GemistLive TVpauzerenglasvezelHDHDTVHD-zenderskoperdraadVDSLNPO 1 HDNPO 2 HDNPO 3 HDRTL 4 HDRTL 5 HDRTL 7 HDRTL 8 HDSBS6 HDNet5HDVeronica HD

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Bureau Groningen

    Bureau Groningen
    RTL 4 om 20:30 uur
    Ilse en Ruth krijgen een melding van een mogelijke drenkeling. Sezgin en Yorick moeten snel handelen wanneer een man dreigt zichzelf van het leven te beroven. Ewout trekt samen met Pim en Annemarie de weilanden in, op zoek naar een vermist hondje. Bas en Mitchel gaan op een melding af, waarbij ze onverwacht denken een vuurwapen te zien.

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)