Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Meer video on demand in Nederlandse huiskamer

    Het gebruik van betaald video on demand in de Nederlandse huiskamer groeit in de komende jaren explosief. Dat denken onderzoekers van PwC in het rapport Entertainment & Media Outlook.
    Jarco Kriek
    9 augustus 2013
    comments 0
    Meer video on demand in Nederlandse huiskamer

    Het gebruik van betaald video on demand in de Nederlandse huiskamer groeit in de komende jaren explosief. Dat denken onderzoekers van PwC in het rapport Entertainment & Media Outlook.

    "De inkomsten uit video on demand stijgen naar verwachting van 97 miljoen dit jaar naar 206 miljoen euro in 2017. Het gaat hierbij vooral om het betaald kijken naar films en tv-programma’s. Elk jaar stijgt de omzet met meer dan twintig procent. Nederland volgt hiermee de trend die jaren geleden in Amerika is ingezet. Ook in andere Europese landen – met het Verenigd Koninkrijk voorop – is het betalen voor films, series en sport al enige tijd een normale zaak. In Nederland beginnen we dit fenomeen nu ook te omarmen", zegt PwC-partner Sander Kranenburg. "Consumenten gaan steeds meer tv kijken op momenten dat het hen uitkomt. Zowel de content als de faciliteiten zijn sterk verbeterd. Bovendien kent Nederland een van de allerhoogste penetratie van breedband, waardoor de meeste huishoudens kunnen streamen in hoge kwaliteit."

    Video on demandPwCEntertainment & Media Outlooksportseriefilm

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)