Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Meer Ziggo-klanten gebruiken ‘Horizon’ Mediabox XL

    Het gebruik van de premium tv-decoder Mediabox XL bij kabelbedrijf Ziggo blijft toenemen. De tv-decoder werd door Ziggo, en eerder UPC, onder de naam Horizon TV op de markt gebracht.
    Jarco Kriek
    5 november 2017
    comments 23
    Meer Ziggo-klanten gebruiken ‘Horizon’ Mediabox XL

    Uit de kwartaalcijfers van VodafoneZiggo blijkt dat in het derde kwartaal het gebruik van de Ziggo Mediabox XL met 51.000 is toegenomen. Hierdoor nemen 1,2 miljoen Ziggo-abonnees een abonnementsvorm af waarbij deze tv-decoder geleverd wordt. Dit komt neer op dertig procent van het aantal klanten van het kabelbedrijf dat naar het gecodeerd zenderaanbod van Ziggo kijkt.

     

    Meer mogelijkheden

    Met de Ziggo Mediabox XL kan via de televisie van een aantal extra tv- en videodiensten gebruik gemaakt worden. De tv-decoder combineert tevens de broadcast standaard DVB-C met IPTV. Zo kan met de Ziggo Mediabox XL via een app naar een aanbod van Franse en Italiaanse zenders gekeken worden die niet via DVB-C bij het kabelbedrijf zichtbaar zijn. Ook het bekijken van films en series, van onder meer HBO, is met de tv-decoder mogelijk. Dat geldt ook voor het tot zeven dagen via de tv-gids terugkijken van eerder uitgezonden tv-programma’s: dit is via Replay TV in de tv-decoder aanwezig.

    ZiggoVodafoneZiggoMediaboxZiggo Mediabox XLHorizontvtelevisiedecodertv-decoderDVB-CIPTVappReplay TVZiggo Movies & Series LZiggo Movies & Series XLHBOfilmsseries

    Reacties

  1. Interview

    • *

      Hélène Hendriks

      De Staatsloterij Show

      Hélène Hendriks wás al druk, maar nu komt daar ook nog De Staatsloterij Show bij, het nieuwe spektakelstuk op de zaterdagavond. Plus dit interview.
      Reacties0 reactie(s)