Mercedes begint tv-kanaal via web
Automaker Mercedes-Benz heeft een (interactief) tv-kanaal gelanceerd via het internet. In het Duits en het Engels kunnen de nieuwste modellen bekeken worden.
23 juli 2007
comments 0

Daarnaast is er een wekelijks magazine dat wordt gepresenteerd door Tanja Bülter, een bekende presentatrice van RTL Television. Deze societyexpert presenteert dit 20 minuten durende magazine dat over lifestyle, sport en auto’s gaat. Alle programma’s zijn in gearchiveerde vorm op te vragen via de website waarop de filmpjes te vinden zijn.
Overigens is Mercedes niet de eerste fabrikant van luxe auto’s met een eigen kanaal. Via de Britse satellietpositie op 28 oost is voor liefhebbers van mooie auto’s al een tijdje een ‘reguliere' tv-zender met de naam Audi Channel te bewonderen, met nieuws, promotie en achtergronden over deze andere Duitse autofabrikant.
Mercedestvinternet









