Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Minister wil etherfrequentie FunX

    Minister Plasterk van Media is van plan om de multiculturele radiozender FunX een landelijke etherfrequentie te geven.
    26 november 2008
    comments 0
    Minister wil etherfrequentie FunX
    Minister Plasterk van Media is van plan om de multiculturele radiozender FunX een landelijke etherfrequentie te geven.

    Dat schreef hij in een brief  aan de Tweede Kamer in het kader van het diversiteitsbeleid van het Nederlands mediabestel. Plasterk zegt in een interview met Broadcast Magazine dat hij 'in gesprek zal gaan om te kijken of we FunX meer ruimte in de ether kunnen bieden'.

    Plasterk: 'De toegevoegde waarde van FunX is groot. De zender is nu alleen voor de vier grote steden, slaat daar gigantisch aan en bereikt op een aansprekende manier ook een nieuwe doelgroep, van jonge en allochtone mensen.'

    De bewindsman is het eens met de stelling dat FunX de doelgroep bereikt die de Publieke Omroep mist. 'Ja, BNN en Jörgen Raymann bereiken voor een deel dezelfde groep. We moet niet doen alsof er elders niks gebeurt, maar het is wel een welkome aanvulling.'
    FunXetherfrequentiePlasterk

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)