Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    NBA League Pass via Eurosport Player nu verkrijgbaar

    Eurosport Player-abonnees in Nederland kunnen vanaf vandaag tegen gereduceerd tarief een NBA League Pass kopen. Drie verschillende abonnementsvormen zijn verkrijgbaar.
    Jarco Kriek
    10 februari 2016
    comments 3
    NBA League Pass via Eurosport Player nu verkrijgbaar

    Eurosport Player-abonnees in Nederland kunnen vanaf vandaag tegen gereduceerd tarief een NBA League Pass kopen. Drie verschillende abonnementsvormen zijn verkrijgbaar.


    Eurosport kondigde de Eurosport Player/NBA League Pass-bundel enkele weken geleden aan. De bundel is in enkele Europese landen waaronder Nederland en België verkrijgbaar. Met een abonnement op deze bundel volgen Eurosport Player-abonnees tegen een gereduceerd tarief ’s werelds beste basketbal live en on demand op mobiel, tablet en pc. De bundel biedt basketbalfans in meer dan tweehonderd landen, waaronder Nederland en België, online toegang tot onder meer bijna duizend live competitiewedstrijden, de NBA All-Star Game, de NBA Play-offs en de NBA Finals.

    Drie abonnementen via Eurosport Player

    Via de Eurosport OTT-dienst Eurosport Player zijn drie verschillende abonnementsvormen van de NBA League Pass verkrijgbaar. Met de NBA Team Pass kan men alle reguliere wedstrijden van een team binnen één seizoen bekijken. Met de NBA League Pass kan men elke wedstrijd van de NBA live en on demand bekijken. De NBA League Pass Premium biedt daarnaast toegang tot NBA TV. Daarnaast biedt de bundel toegang tot Eurosport Player, waarmee sportfans online en via elk apparaat kunnen kijken naar Eurosport 1 en Eurosport 2 en naar extra live content, zoals bij de tennis Grand Slams - met coverage van alle wedstrijdbanen - en de MotoGP met onder meer on-board camerabeelden. Het NBA-content kan overigens niet direct via Eurosport Player bekeken en via Apple TV en Chromecast naar het televisietoestel worden gestreamd. Voor het bekijken van dit content dient men naar het NBA-platform te gaan.

    NBA All Star Game

    Het eerste mooie basketbal-event dat via de Eurosport Player/NBA League-Pass bundel te zien zal zijn, is de NBA All-Star Game van komend weekeinde. Deze midseason showcase wordt komende zondag gespeeld in het Air Canada Centre in Toronto en is live te volgen in de nacht van zondag op maandag om 02:30 uur.

    EurosportEurosport 1Eurosport 2Eurosport PlayerNBAbasketbalbasketballNBA League Passlineairnon lineairnon-lineaironlineinternettennisAustraliëAustralian OpenATP tennisDohaSerie ALique 1ItaliëFrankrijkEurosport PlayerDiscovery CommunicationsDiscoveryFuel Your Passionlook and feelvormgevingEurosport 1Eurosport 2Fuel Your PassionFormule1Formule 1F1raceracestennisAustralian OpenuitzendrechtenRoland GarrosUS OpenHopman CupATPBrisbaneSidneyuitzendrechtensportsportzenderTF1uitzendrechtensportrechtenrechten

    Reacties

  1. TV-TIP De Hygiënepolitie

    De Hygiënepolitie
    SBS6 om 20:30 uur
    Rob Geus reist naar Boetiek Hotel Thuis Bij Schell in Rotterdam. Het hotel ziet er aantrekkelijk uit: mooie kamers boven een hip restaurant, een jonge ondernemer op Instagram en zelfs aandacht in de krant. Achter die uitstraling klinkt echter een ander geluid. Sinds de overname in 2020 klagen gasten in reviews over vieze badkamers, bedwantsen en gebrek aan hygiëne. Wanneer Rob onderzoek doet, blijkt de werkelijkheid nog smeriger. Daarnaast heeft Rob een noodkreet ontvangen van Marijke en haar gezin uit het Friese Franeker. Zij wonen in een ernstig vervuild huis vol schimmel en lekkages. De pissebedden kruipen inmiddels zelfs het bed in. De familie ligt in de clinch met de woningbouw, dus komt Rob in actie.

    TV-TIP Deadliest Catch

    Deadliest Catch
    Discovery om 20:30 uur

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)