Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Nederlanders meer tevreden over tv-abonnement

    Het aantal Nederlanders dat via een traditioneel abonnement naar tv kijkt, neemt dan wel sterker af dan eerder werd gedacht. Maar wie traditioneel blijft kijken, is wel meer tevreden over de geleverde diensten.
    Jarco Kriek
    20 december 2017
    comments 0
    Nederlanders meer tevreden over tv-abonnement

    Uit onderzoek van GfK in opdracht van het Commissariaat voor de Media blijkt dat Nederlanders het tv-abonnement gemiddeld met het cijfer 7,6 waarderen. De waardering in 2016 kwam op 7,5 uit. Ook de waardering van alleen het standaardpakket was met een 7,5 hoger dan vorig jaar. Maar kijkers die naast het standaardpakket een aanvullend tv-abonnement bij een aanbieder afnemen, zijn meer tevreden over de geleverde tv-diensten.

     

    Aanbod

    De behoefte aan audiovisueel aanbod onder Nederlanders blijft toenemen. Het gaat hierbij niet alleen om traditionele lineaire maar ook om online diensten. Vooral een pakket met daarin de zenders NPO, RTL en SBS Broadcasting is gewenst. Maar ook extra diensten bij een traditioneel lineair tv-abonnement – zoals opnemen, pauzeren en video on demand – worden voor Nederlanders steeds belangrijker.

    ZiggoKPNT-MobileCanal DigitaaltvtelevisieabonnementlineairtraditioneelonlineCommissariaat voor de Mediaonderzoek

    Reacties

  1. Interview

    • *

      Vivienne van den Assem

      Nederland met vakantie

      Vivienne van den Assem presenteert Nederland met Vakantie. Dat is, zeg maar, een mix van Hart van Nederland, RTL Boulevard, Campinglife en MAX Vakantieman.
      Reacties0 reactie(s)

    Veronica Superguide