Netflix breidt aanbod uit
Abonnees van online streamingdienst Netflix kunnen de komende maanden van meer Nederlandse series kiezen om te bekijken. Het gaat om series van de Nederlandse Publieke Omroep (NPO).
26 november 2018
comments 10

Netflix heeft de uitzendrechten van vijf dramaseries van NPO gekocht. Het gaat niet om de exclusieve uitzendrechten. De titels blijven beschikbaar bij de eigen online streamngdienst NPO Start Plus van de NPO. In het geval van de EO-serie Als dijken breken volgt Netflix concurrent Videoland die deze serie al enige maanden in het serie-aanbod heeft. Als dijken breken wordt samen met de BNNVARA-serie Overspel op 1 januari aan het aanbod van Netflix toegevoegd.
Meer series
In de komende maanden voegt Netflix ook de NPO-series De affaire (BNNVARA), Bellicher (VPRO) en La Famiglia (AVROTROS) toe. Al langere tijd zijn onder andere de NPO-series Johan (VPRO) en Vuurzee (BNNVARA) voor abonnees van Netflix beschikbaar.
NetflixonlinestreamingdienstvideodienstNPOpublieke omroepseriesserieabonnementaanbodcontentcontentaanbod