Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Netflix ontwikkelt content voor kleine schermen

    Netflix wil in de toekomst speciaal voor kleinere schermen videocontent gaan ontwikkelen. Dit is juist het tegengestelde van de investeringen die worden gedaan in HDR en 4K.
    Jan-Hein Visser
    19 maart 2017
    comments 0
    Netflix ontwikkelt content voor kleine schermen
    Foto ANP

    Netflix ziet vooral in Azië een grote vraag naar videocontent om te bekijken op smartphones, maar kan dat pas structureel gaan aanbieden wanneer providers datalimieten laten vallen: streaming video vraagt nogal wat bandbreedte. Netflix onderzoekt daarom de komende jaren of series en films speciaal voor mobiele gebruikers kunnen worden ontwikkeld. In Europa speelt vooralsnog juist de ontwikkeling van HDR en 4K content een rol. Dat is ook logisch omdat veruit de meeste kijkers hier op grotere (tv-) schermen kijken.

    NetflixMobiel4KHDRHDTVonlineSmartphone

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)