Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Netflix in Nederland richting miljoen klanten

    Nederland staat vijfde op de lijst van landen met de meeste Netflix-abonnees. The New York Times meldt dit na eigen onderzoek. Nederland is op weg naar een miljoen abonnees.
    Jarco Kriek
    14 februari 2015
    comments 9
    Netflix in Nederland richting miljoen klanten
    Foto: ANP

    Nederland staat vijfde op de lijst van landen met de meeste Netflix-abonnees. The New York Times meldt dit na eigen onderzoek. Daaruit blijkt dat Nederland op weg is naar een miljoen Netflix-abonnees.


    Netflix heeft op dit moment 940.000 betalende abonnees in Nederland. Alleen in Amerika, Verenigd Koninkrijk, Canada en Zweden heeft Netflix meer abonnees. Het aanbod van films en series is in Amerika vier keer zo groot als in Nederland. Dat heeft hoofdzakelijk met uitzendrechten te maken. In de Amerikaanse Netflix-catalogus staan ruim 8500 titels, in de Nederlandse iets meer dan 2100. Dat is ook de reden waarom een deel van de Nederlandse Netflix-klanten via een VPN-verbinding op de Amerikaanse Netflix inlogt. Het nadeel is dan wel dat er geen Nederlandse ondertitels beschikbaar zijn. Netflix is overigens niet blij met deze manier van gebruik van de online videodienst. Met name vanuit de contentindustrie wordt er op aangedrongen om hier maatregelen tegen te ondernemen.

    NetflixMarseilleFrankrijkNederlandLuxemburgBelgiëprijsverhogingVideoland UnlimitedRTL NederlandSpotifyUltra HDHouse of CardsUHDTVUHDUltra HD-televisietelevisieinternetstreaming4KHEVCH.265compressiecompressietechniekall you can watch

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)