Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    NHK World binnenkort in Europa

    Update: NHK World is intussen van start gegaan, zie voor de frequentie onder dit bericht. Goed nieuws voor liefhebbers van alles dat met Japan te makenheeft, want de zender NHK World zal naar verwachting dit najaar op Astra gaan uitzenden.
    Jan-Hein Visser
    24 september 2008
    comments 0
    NHK World binnenkort in Europa
    Nadat de Japanse publieke omroep NHK vorig jaar aankondigde om een internationale Engelstalige wereldomroep te starten, zal deze zender nu spoedig naar Europa komen.

    De start van het kanaal wordt volgens de NHK voorbereid en een testuizending heeft intussen ook al plaatsgevonden via de Astra 1 satelliet op 19 graden oost. Wanneer NHK, mogelijk in september, zal starten, hebben alle CanalDigitaal en TV Vlaanderen abonnees direct toegang tot het signaal.

    De keuze voor Astra op 19 graden oost als uitzendplatform is op zich niet verrassend. Weliswaar heeft deze satelliet een minder groot bereik dan de Hotbird maar gebieden in het Midden-Oosten worden reeds via een andere satelliet met het programma voorzien.

    Bovendien zat de NHK vroeger met enkele ongecodeerde uitzendingen ook op Astra 1 en wel toen daar nog analoog door JSTV werd uitgezonden. JSTV is een betaalkanaal met populaire programma's maar NHK World zal Free To Air uitzenden en nieuws en informatieve programma's brengen.

    NHK World zal daarbij uiteraard met een Japanse visie het nieuws brengen en vooral ook over gebeurtenissen in Japan berichten. De zender wil vooral informeren over de gebeurtenissen en Japan en kennis uitwisselen.

    Update: de zender is intussen van start gegaan via onderstaande frequentiegegevens.

    NHK WorldJapanAstra

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)