Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Nieuwe verrassingszenders voor abonnees Ziggo

    Digitale kabelkijkers bij Ziggo met een Alles-in-1 Plus of Extra pakket kunnen van 1 mei t/m 31 juli gratis kennismaken met 5 nieuwe 'verrassingszenders' uit het uitgebreide digitale aanbod.
    Jan-Hein Visser
    3 mei 2011
    comments 0
    Nieuwe verrassingszenders voor abonnees Ziggo
    Digitale kabelkijkers bij Ziggo met een Alles-in-1 Plus of Extra pakket kunnen van 1 mei t/m 31 juli gratis kennismaken met 5 nieuwe 'verrassingszenders' uit het uitgebreide digitale aanbod.

    Voorwaarde is uiteraard dat men een digitale decoder bezit en al een digitaal pakket als bovengenoemd afneemt. In het geval History HD moet ook over een HD-decoder worden beschikt. History HD is een zender uit het HD-pakket van Ziggo en brengt het verleden op levendige wijze in beeld.

    Op kanaal 151 is de entertaimentzender FOX Life te bekijken met series als True Blood, Nurse Jackie, In Treatment, Brothers & Sisters en nog veel meer! Non-stop, 24/7 én zonder reclameonderbrekingen tijdens de programma’s. Op kanaal 302 is er toegang tot Cartoonzender Boomerang met 24 uur per dag de tekenfilms van de studio's van Warner Bros en Hanna-Barbera. Op kanaal 413 heeft de kijker toegang tot Motors TV dat voorziet in een brede verslaggeving van de internationale motorsport, met exclusieve evenmenten en meer dan 70 kampioenschappen. De zender is voorzien van Engels en soms ook Nederlands commentaar.

    Tot slot hebben alle Ziggo abonnees met een Alles-in-1 Plus of Extra pakket de komende maanden ook toegang tot SLAM!TV, dat normaal in het muziekpakket of andere pluspakketten is te zien via kanaal 356. SLAM!TV is de tv-variant van SLAM!FM en is feitelijk (vooralsnog althans) ook de énige overgebleven clipzender in Nederland. SLAM!TV blijft bij Ziggo trouwens exclusief digitaal te zien want bij UPC zal de zender op een aantal grote netwerken bijvoorbeeld ook analoog de plek van TMF gaan innemen vanaf komende zomer.
    ZiggoSlam!TVFoxlifeBoomerangMotors TVHistory HD

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)