Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Nieuwe zenderindeling Ziggo nog niet definitief, mogelijk meer HD-kanalen

    Ziggo maakte deze week de nieuwe abonnementsstructuur voor televisie per 1 september bekend. Daarbij werd ook de hierbij behorende nieuwe zenderindeling bekend gemaakt. Veranderingen zijn echter nog mogelijk.
    Jarco Kriek
    29 juni 2011
    comments 0
    Nieuwe zenderindeling Ziggo nog niet definitief, mogelijk meer HD-kanalen

    Ziggo maakte deze week de nieuwe abonnementsstructuur voor televisie per 1 september bekend. Daarbij werd ook de hierbij behorende nieuwe zenderindeling bekend gemaakt. Daar kunnen echter nog veranderingen in plaatsvinden.

    Dat heeft Ziggo-woordvoerder Erik van Doeselaar aan TotaalTV bevestigd. Het lijkt vooral reëel dat het aantal HD-kanalen in de nieuwe televisiepakketten TV Plus en TV Extra nog gaat stijgen. Van Doeselaar hierover: "Ik kan geen zekerheden geven, maar er is met name wel een reële kans dat het aantal HD zenders bij TV Plus en TV Extra verhoogd zal worden.”

    Bij veel Ziggo-abonnees is verontwaardiging dat diverse HD-kanalen van buitenlandse publieke omroepen op dit moment niet aan het HD-aanbod zijn toegevoegd. Het gaat hier dan vooral om de HD-kanalen Één HD, Ketnet/Canvas HD, ARD HD en ZDF HD. Of deze HD-kanalen daadwerkelijk worden toegevoegd blijft nog de vraag. Ziggo geeft tijdens lopende onderhandelingen geen informatie hierover. Zo is de kans ook nog aanwezig dat Ziggo vanaf 1 september BBC One HD gaat doorgeven. Hierover zouden nog onderhandelingen met Ziggo en BBC Worldwide Channels lopen, al willen beide partijen dit niet bevestigen.

    Dat een verdere uitbreiding van het aantal HD-kanalen voorhanden ligt blijkt uit de internetsite van Ziggo. Hier wordt gesproken over het aantal van 16 HD-kanalen in het nieuwe TV Plus zenderpakket en 20 HD-kanalen in het TV Extra zenderpakket. Ziggo heeft deze week voor het TV Plus zenderpakket 15 HD-kanalen en het TV Extra pakket 17 HD-kanalen bekend gemaakt. Hieruit wordt duidelijk dat Ziggo mogelijk nog voor 1 september 4 namen van HD-kanalen die men gaat doorgeven bekend gaat maken. Verder sluit Erik van Doeselaar niet uit dat naast HD-kanalen er ook nog digitale televisiekanalen aan het zenderaanbod worden toegevoegd. "De televisiezenders die we nu hebben genoemd is wat zeker is. Maar daar kunnen tot 1 september nog wel een aantal zenders of HD-kanalen bijkomen. Overigens ook na 1 september kan dat gebeuren. We zijn natuurlijk bezig met constant verbeteren van onze content.”

    Van Doeselaar neemt ook onduidelijkheid over het aantal premium HD-kanalen weg. Er staat vooralsnog geen uitbreiding van het aantal HD-kanalen die via optioneel af te nemen aanvullende premium- en nichepakketten op stapel. Dat houdt in dat met de huidige stand van zaken vanaf 1 september – net als nu – 3 premium HD-kanalen bij Ziggo beschikbaar blijven. Dit zijn Film1 Premiere HD, Sport1 Live HD en Eredivisie Live 1 HD.

    Lees hier het eerdere TotaalTV artikel over de nieuwe abonnementsstructuur voor televisie die vanaf 1 september gaat gelden.

    Bekijk hier het nieuwe zenderoverzicht van Ziggo per 1 september 2011.

    ZiggoabonnementsstructuuranaloogdigitaalHDTVStandaardpakketTV PlusTV Extraanaloge afschakelingBBC HDFOXlife HDBBC One HDHDTVEén HDKetnet/Canvas HDARD HDZDF HD

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)