Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    NLziet vermindert RTL video on demand bij kabelaars

    De komst van de onbeperkt kijken-dienst NLziet heeft ervoor gezorgd dat er bij kabelbedrijven minder video on demand-content van RTL themakanalen beschikbaar is.
    Jarco Kriek
    31 juli 2014
    comments 3
    NLziet vermindert RTL video on demand bij kabelaars

    De komst van de onbeperkt kijken-dienst NLziet heeft ervoor gezorgd dat er bij kabelbedrijven minder video on demand-content van RTL themakanalen beschikbaar is.

    NLziet is de gezamenlijke videodienst van de Nederlandse publieke omroep, RTL Nederland en SBS Broadcasting. Voor een vast bedrag van zeven euro per maand kan men onbeperkt tot 365 dagen terug naar eerder uitgezonden tv-programma’s van de tv-zenders van deze mediabedrijven kijken. Hierdoor zijn onder meer bij de kabelbedrijven de video on demand-portals van de RTL Nederland digitale themakanalen RTL Lounge, RTL Crime en RTL Telekids niet meer beschikbaar. Het content maakt nu onderdeel van NLziet uit.

    NLzietRTL TelekidsRTL CrimeRTL LoungekabelkabelbedrijvenkabelaarsUPCZiggoNPOpublieke omroepRTL NederlandRTL XL SBS BroadcastingKIJKuitgesteld kijkenall you can watchNetflixViideoland Unlimited

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)