Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    NPO Best viert vijftig jaar TROS

    Het publieke digitaal themakanaal NPO Best staat in september in het teken van het vijftigjarig jubileum van de publieke omroep TROS.
    Jarco Kriek
    2 augustus 2014
    comments 5
    NPO Best viert vijftig jaar TROS

    Het publieke digitaal themakanaal NPO Best staat in september in het teken van het vijftigjarig jubileum van de publieke omroep TROS. Bekende oude programma’s worden nogmaals uitgezonden.

    Onder meer met de slogan De grootste familie van Nederland maakte de TROS de afgelopen vijftig jaar tv-programma’s voor het hele gezin. De TROS-maand op NPO Best begint op 1 september met het programma Een beetje vieren dat door Karin Kraaykamp wordt gepresenteerd. Hierin zijn onder meer Patricia Paay, De Mounties, Louis van Dijk en Rika Jansen te zien. De uitzending bevat ook een historische toespraak van Joop Landré, eerste directeur van de TROS.

    Meer programma’s

    De hele maand september komen bekende TROS-programma’s voorbij zoals Dierenmanieren, TV Privé en Op volle toeren. Verder iedere werkdag De TROS TV show, Brieven aan Mona, In kort geding met Jaap Jongbloed, De TROS nieuwsshow met Wim Bosboom en Astrid Joosten en de comedyserie De kip en het ei met Piet en Peter Römer en Karin Bloemen. NPO Best brengt verder in de eerste week van september dagelijks een jubileumshow. Martine Bijl kijkt als sterverslaggeefster Agnes de Boer in De TROS op herhaling terug op de entertainmentprogramma’s uit de jaren ‘70 met onvergetelijke fragmenten van André van Duin, Corrie van Gorp, Henk Elsink, Marco Bakker, Herman Brood, Jos Brink en De Mounties.

    NPONPO BestdigitaalthemakanaalTROSAVROTROSAVRO-TROSAVROpublieke omroep

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Bureau Groningen

    Bureau Groningen
    RTL 4 om 20:30 uur
    Ilse en Ruth krijgen een melding van een mogelijke drenkeling. Sezgin en Yorick moeten snel handelen wanneer een man dreigt zichzelf van het leven te beroven. Ewout trekt samen met Pim en Annemarie de weilanden in, op zoek naar een vermist hondje. Bas en Mitchel gaan op een melding af, waarbij ze onverwacht denken een vuurwapen te zien.

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)