Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Geen zomerstop meer bij de NPO

    Ondanks het feit dat op de drie hoofdkanalen van de NPO al volop oude herhalingen worden uitgezonden, stelt de top van de NPO dat dit jaar juist geen zomerstop wordt ingelast.
    Jan-Hein Visser
    17 mei 2018
    comments 2
    Geen zomerstop meer bij de NPO
    Foto ANP

    De NPO-kopstukken Shula Rijxman en Frans Klein hebben tegenover de kranten AD en Volkskrant verklaard dat de NPO dit jaar in het zomerseizoen een 'stortvloed aan nieuwe tv-programma's gaat uitbrengen'. De NPO 'staat aan in de zomer'. De NPO brengt in elk geval het WK voetbal in beeld en doet dit zelfs bij diverse aanbieders in Ultra-HD. Daarnaast is de nieuwe talkshow met Margriet van der Linden in de vooravond van NPO 1 redelijk aangeslagen bij het publiek. Tevens gaat NPO 1 door met het gesprek van de dag met Jinek. Nieuwe programma’s zijn verder Weg met de buren van Rutger Castricum (1 augustus), S.P.E.L.show van Astrid Joosten (2 augustus), Matthijs met boeken van Matthijs van Nieuwkerk (9 augustus) en De opvolgers met Sander Schimmelpenninck (31 juli), allemaal te zien op NPO 1.

    NPOJinekWK VoetbalUltra HDzomerstopMatthijs van NieuwkerkNPO 1

    Reacties

  1. TV-TIP Ewout: De Luxe Wereld van Hollandse Escorts

    Ewout: De Luxe Wereld van Hollandse Escorts
    RTL 5 om 20:30 uur
    Wie op zoek is naar seksueel vertier, maar windowshoppen nét een tikkeltje te ordinair vindt, kan terecht bij een van de high class escortbureaus die ons land rijk is. Ewout neemt een kijkje bij Pink Sheets, waar je voor een slordige 12.500 euro een week met heet gezelschap tussen de klamme lappen ligt. Maar het is niet enkel seks wat de klok slaat: om de veeleisende klantenkring tevreden te houden, krijgen de dames bijvoorbeeld ook etiquetteles.

    TV-TIP Help, Mijn Man Is Klusser!

    Help, Mijn Man Is Klusser!
    RTL 4 om 20:30 uur
    Robert, Patricia en hun spruit Myrthe wonen al tien jaar in een huis waar je zelfs je schoonmoeder nog geen nacht in zou parkeren: er missen stukken muur, een deel van het huis heeft geen dak en de badkamer is zwart uitgeslagen van de schimmel. Robert vindt het allemaal wel prima: in plaats van de boel leefbaar te maken, speelt hij liever met zijn collectie miniatuurautootjes. Op hulp van John en het klusteam zit hij al helemaal niet te wachten: “Ik ga nog liever failliet dan dat ik hulp aanvaard.”

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Bureau Rotterdam

      In Bureau Rotterdam gaat presentator Ewout Genemans op pad met de politie in de meest rauwe stad van Nederland.
      Reacties0 reactie(s)