Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    NPO en NOS 'uit de lucht' door DDoS-aanval

    Hackers hebben met een DDoS-aanval de internetsite van de NOS en de NPO platgelegd. Ook apps voor internettelevisie, tablet en smartphones zijn door de hackersaanval getroffen.
    Jarco Kriek
    28 november 2015
    comments 0
    NPO en NOS 'uit de lucht' door DDoS-aanval
    Foto: ANP
    Hackers hebben met een DDoS-aanval de internetsite van de NOS en de NPO platgelegd. Ook apps voor internettelevisie, tablet en smartphones zijn door de hackersaanval getroffen.


    De NOS heeft de DDoS-aanval via sociale media en teletekst bevestigd. De NOS heeft de hele zaterdagavond al last van storingen met de internetdiensten gehad. Rond 21.00 uur waren alle diensten onbereikbaar. Het is niet de eerste keer dat de NOS door een cyberaanval getroffen wordt. Begin oktober had men ook enige tijd last van een DDoS-aanval.

    Ook NPO getroffen door DDoS-aanval

    Nadat de NOS de cyberaanval bevestigde, bleek dat ook de internetdiensten van de NPO last van een DDoS-aanval hebben. Het zou volgens ingewijden gaan om een relatief zware cyberaanval op de NOS en NPO.

    NOSNPOpublieke omroepDDoSDDos-aanvalcyberaanvalaanvalhackhackersinternettelevisieSmartTVSmart TVtabletsmartphoneinternetnieuwsteletekst

    Reacties

  1. Interview

    • *

      Raymond Mens

      Vandaag Inside

      Hoe word je dat nu eigenlijk: Amerika-deskundige? We gingen op bezoek bij Raymond Mens in zijn vrijstaande huis in Almere voor het antwoord.
      Reacties0 reactie(s)

    Veronica Superguide