Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    NPO en SBS domineren de zaterdagavond

    Zes programma's van de publieke zenders en drie van SBS 6 staan in de kijkcijfer top 10 van gisteravond. Het best scorende RTL-programma is het nieuws.
    28 september 2008
    comments 0
    NPO en SBS domineren de zaterdagavond
    Zes programma's van de publieke zenders en drie van SBS 6 staan in de kijkcijfer top 10 van gisteravond. Het best scorende RTL-programma is het nieuws.

    Volgens cijfers van de Stichting Kijkonderzoek was Mooi Weer de Leeuw weer het best bekeken programma met bijna 1,9 miljoen kijkers. Het Journaal van 20.00 uur volgde (bijna 1,9 miljoen kijkers) en Studio Sport (Ned.3, 1,3 miljoen kijkers) was derde.

    Wie Ben Ik (SBS 6) was met bijna 1,3 miljoen kijkers vierde, gevolgd door Kassa (Ned. 1 en bijna 1,2 miljoen kijkers) en Hart van Nederland (SBS 6, ruim 1 miljoen belangstellenden).

    Het Beste Idee van Nederland (SBS 6) en Koefnoen (Ned. 1) zaten dicht tegen de miljoen kijkers aan en Kinderen geen bezwaar (Ned. 1) had ruim 900.000 kijkers. Het RTL Nieuws was tiende met 860.000 kijkers.

    RTL 4-programma's Het Moment van de Waarheid (11e met 820.000 kijkers) en Million Dollar Wedding (21e met bijna 540.000 kijkers) vielen dus buiten de top-10.
    NPOSBS 6kijkcijfersMooi Weer de LeeuwNederland 1

    Reacties

  1. TV-TIP Zappbios: Het dagboek van Bert

    Zappbios: Het dagboek van Bert
    NPO 3 om 15:30 uur
    De dertienjarige Bert wil de coolste jongen van de school worden. Hij denkt dat hij verliefd is op de twee jaar oudere, razend populaire, Leila en ziet daardoor niet hoe Leila's zusje Amira naar hem kijkt. Als Bert een geheim dagboek vindt bij de zussen thuis, begint een levendig liefdesverhaal over leugens, nepnieuws en de superheld Lynx. Maar is het wel zo slim om andermans dagboek te lezen?

    TV-TIP Frontlinie

    Frontlinie
    NPO 2 om 20:25 uur
    De reis voert langs de plekken waar de Amerikaanse bemoeienis met Cuba diepe sporen heeft achtergelaten: Guantanamo Bay en Varkensbaai, waar de laatste mislukte invasie plaatsvond. Tien jaar na de dood van Fidel Castro blijken Cubanen zich vrij te voelen om openlijk kritiek op het beleid van de eigen regering uit te spreken.

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)