Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    NPO gaat alle nationale radiozenders inzetten voor 3FM Serious Request

    De 3FM-actie Serious Request ten bate van het Rode Kruis ziet er dit jaar anders uit. Het Glazen Huis is veranderd en alle andere publieke radiozenders worden bij de actie betrokken.
    Jan-Hein Visser
    11 december 2017
    comments 12
    NPO gaat alle nationale radiozenders inzetten voor 3FM Serious Request

    Het Glazen Huis, waar vanaf 18 december dj's Domien Verschuuren, Angelique Houtveen en Sander Hoogendoorn zes dagen verblijven, heeft een metamorfose ondergaan. Het huis staat dit jaar op het Marktplein in Apeldoorn, is bijna geheel van glas, maar is groter met een extra verdieping. 3FM moet dit jaar veel meer uit de kast halen om aandacht te vragen voor Serious Request. De interesse voor sponsoring lag dit jaar flink lager en dat maakt dat de gemeente Apeldoorn moeite heeft met de kosten van het evenement. Maar ook de interesse in 3FM zelf is ten opzichte van vorig jaar weer gedaald. De luistercijfers van de jongerenzender zijn in een vrije val geraakt. De NPO lost dit op door nu ook aandacht te vragen voor Serious Request op álle andere vier nationale publieke zenders. Presentatoren en dj's van NPO Radio 1, NPO Radio 2, NPO Radio 4 en NPO Radio 5 presenteren op de slotdag mee vanuit het Glazen Huis.

    3FMNPORadio 1Radio 2Radio 4Radio 5Serious RequestGlazen Huis

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)