Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Odido breidt internet prijsstunter Klik&Klaar verder uit

    Odido heeft het nieuwe internetproduct Klik&Klaar een zakelijke broer gegeven. Dit onder de naam ‘5G internet voor bedrijven’.
    Jarco Kriek
    27 maart 2025
    comments 0
    Odido breidt internet prijsstunter Klik&Klaar verder uit

    Net als Klik&Klaar is het nieuwe 5G Internet Voor Bedrijven een Fixed Wireless Access (FWA) abonnement. Hierbij wordt gebruik gemaakt van het 5G-netwerk van Odido, dat de 3,5 GHz frequentieband benut. Bij het zakelijke abonnement levert Odido een maximale downloadsnelheid van 300 Mb/s. De uploadsnelheid bedraagt maximaal 30 Mb/s.

     

    Tijdelijke werkplek

    Het nieuwe zakelijke internetabonnement wordt door Odido niet alleen in de markt gezet om bedrijven in gebieden waar geen glasvezel of DSL beschikbaar is te voorzien van breedbandinternet. Ook voor gebruik op tijdelijke locaties, zoals bouwplekken en mobiele locaties, kan 5G Internet Voor Bedrijven ingezet worden. Aan de benodigde internetmodem kunnen maximaal 20 mobiele telefoons of apparaten verbonden worden. Ondernemers die interesse hebben in dit nieuwe abonnement kunnen zich bij Odido melden voor een voorinschrijving. Het is nog niet bekend wat de abonnementsprijs is. Klik&Klaar voor consumenten kost bij Odido 25 euro per maand.

    OdidoKlik&Klaarinternet5Gmobiel

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)