Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Odido geeft klanten vrije keuze in ESPN-aanbod

    Odido lanceert ESPN Basis. Voor €3,99 per maand kijken klanten alle vier de ESPN-kanalen op tv. Wie meer wil, kiest ESPN Compleet.
    Jarco Kriek
    29 september 2026
    comments 0
    Odido geeft klanten vrije keuze in ESPN-aanbod
    foto Getty Images

    Odido breidt zijn ESPN-aanbod vanaf vandaag uit met ESPN Basis. Het nieuwe aanvullende pakket is bedoeld voor voetbalfans die hun club vooral thuis live op het grote scherm volgen zonder te betalen voor functies die ze niet gebruiken. ESPN Basis is te bekijken via de door Odido geleverde bruikleendecoder en smart-tv.

     

    Andere aanpak

    Dit is het antwoord van Odido op de verplichte afname bij concurrenten Ziggo en DELTA met daarbij behorende prijsverhoging van €2,50 per maand. Bij Odido is de prijs dan wel iets hoger, maar klanten krijgen wel de vrije keus dit abonnement te kopen. De prijs het Odido ESPN Basis-abonnement is ongeveer een euro lager dan providers volgens bronnen van Totaal TV – ongeveer 4 euro per maand exclusief btw – aan Eredivisie Media & Marketing (EMM) moeten betalen. Een volledige dekking van het inkoopbedrag van de ESPN-kanalen lijkt Odido te willen krijgen door verkoop van duurdere abonnementsvormen.

     

    Drie varianten voor ESPN bij Odido

    "Niet iedereen zit op voetbal te wachten, en ook niet iedere voetbalfan heeft behoefte aan alle extra functies. Waarom zou je daar dan standaard voor betalen?", zegt Tisha van Lammeren, CCO Mass Market bij Odido. "Het gaat erom dat je zelf kiest wat bij je past en alleen betaalt voor wat je wilt gebruiken."

     

    Klanten kunnen kiezen uit:

    • ESPN 1: standaard in het TV Basis pakket, zonder extra kosten
    • ESPN Basis: €3,99 extra per maand voor ESPN 1, 2, 3 en 4 op tv
    • ESPN Compleet: €12,50 extra per maand voor ESPN 1 tot en met 4 en ESPN Watch, inclusief onderweg kijken, opnemen en terugkijken Eredivisie, KKD en Amerikaanse sport
    OdidoESPNESPN BasisESPN CompleetESPN WatchEredivisieKeuken Kampioen Divisievoetbaltv-pakket

    Reacties

  1. Interview

    • *

      Silvian Kesbeke

      De Augurkenkoning

      Alle augurken verzamelen! De Kesbekes zijn terug met De Augurkenkoning. Silvian Kesbeke (24), de jongste telg, vertelt over het succes van de realitysoap.
      Reacties0 reactie(s)

    Veronica Superguide