Odido stunt met prijs multigig internet

Odido gooit hierbij in meerdere opzichten de knuppel in het hoenderhok. Zo bracht het bedrijf enkele maanden geleden Klik&Klaar op de markt. Bij dit abonnement wordt breedbandinternet via mobiel 5G geleverd tegen een voor Nederland absolute bodemprijs van 25 euro per maand. Op veel plekken in Nederland is de geleverde snelheid (ver) boven de 100 Mb/s. Deze snelheid die wordt beschouwd als toereikend voor een gemiddeld gezin. Het voordeel van Klik&Klaar is dat de prijs vast is en het abonnement maandelijks kan worden opgezegd. Daarmee is Klik&Klaar ook interessant voor recreanten die binnen de Nederlandse landgrenzen verblijven.
Glasvezel
Consumenten met een voorkeur voor internet via een vast netwerk zoals glasvezel kunnen gebruik maken van een nieuwe tijdelijke actie van Odido. Odido stunt met deze actie met de prijs van multigig internet. Bij het afsluiten van een tweejarig abonnement krijgen ze het eerste jaar (12 maanden) tv en internet voor 30 euro per maand. Het maakt hierbij niet uit voor welke internetsnelheid ze kiezen, met een maximum van 2 Gb/s. Alleen het allersnelste 8 Gb/s-abonnement valt buiten deze actie. Voor het tv-aanbod kan de abonnee kiezen tussen kijken met of zonder decoder. Bij een keuze voor de decoder levert Odido de nieuwe Android TV Mediabox.
Druk
De nieuwe actie is een bedreiging voor kabelbedrijf Ziggo, dat aanhoudend klanten verliest aan andere providers. Omdat Odido als serviceprovider ook deze diensten levert via de netwerken van KPN/Glashart en Delta Fiber kan deze actie ook consequenties hebben voor het klantenbestand van KPN en Delta.