Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Omleiding lost storing Interactieve TV bij KPN, XS4All en Telfort op

    KPN heeft de hele dag de handen vol gehad om een storing bij Interactieve TV op te lossen. Het oorspronkelijke probleem is nog steeds niet opgelost, maar klanten van KPN, XS4All en Telfort kunnen wel weer tv-kijken.
    Jarco Kriek
    27 augustus 2019
    comments 20
    Omleiding lost storing Interactieve TV bij KPN, XS4All en Telfort op
    Foto ANP

    De storing begon vanmorgen net na zes uur. De eerste melding van KPN over de storing kwam enkele uren later. Dat klanten van KPN en de dochterbedrijven XS4All en Telfort nu weer van Interactieve TV gebruik kunnen maken, komt omdat het telecombedrijf een noodverband heeft aangelegd. Het oorspronkelijke probleem is hierdoor nog steeds niet verholpen. KPN gaat achter de schermen verder aan het werk om dit probleem op te lossen.

     

    Abonnee merkt niets

    Als dit uiteindelijk is gebeurd, wordt de huidige omleiding opgeheven. KPN verzekert dat klanten hiervan niets gaan merken en verder ongestoord van Interactieve TV gebruik kunnen blijven maken.

    KPNInteractieve TVXS4AllTelfortstoring

    Reacties

  1. Interview

    • *

      Jaap Meiland

      Chateau Meiland: La Dolce Vita

      In Chateau Meiland: La Dolce Vita is er een nieuwe rol voor Jaap Meiland, de vier jaar jongere broer van pater familias Martien Meiland. Is hier een nieuw tv-duo geboren?
      Reacties0 reactie(s)