Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Omleiding lost storing Interactieve TV bij KPN, XS4All en Telfort op

    KPN heeft de hele dag de handen vol gehad om een storing bij Interactieve TV op te lossen. Het oorspronkelijke probleem is nog steeds niet opgelost, maar klanten van KPN, XS4All en Telfort kunnen wel weer tv-kijken.
    Jarco Kriek
    27 augustus 2019
    comments 20
    Omleiding lost storing Interactieve TV bij KPN, XS4All en Telfort op
    Foto ANP

    De storing begon vanmorgen net na zes uur. De eerste melding van KPN over de storing kwam enkele uren later. Dat klanten van KPN en de dochterbedrijven XS4All en Telfort nu weer van Interactieve TV gebruik kunnen maken, komt omdat het telecombedrijf een noodverband heeft aangelegd. Het oorspronkelijke probleem is hierdoor nog steeds niet verholpen. KPN gaat achter de schermen verder aan het werk om dit probleem op te lossen.

     

    Abonnee merkt niets

    Als dit uiteindelijk is gebeurd, wordt de huidige omleiding opgeheven. KPN verzekert dat klanten hiervan niets gaan merken en verder ongestoord van Interactieve TV gebruik kunnen blijven maken.

    KPNInteractieve TVXS4AllTelfortstoring

    Reacties

  1. TV-TIP Volle Zalen

    Volle Zalen
    NPO 2 om 20:26 uur
    Zijn laatste voorstelling Voor iedereen beter is stijf uitverkocht, maar volle zalen waren voor Richard Groenendijk lang niet altijd vanzelf­sprekend. Samen met Cornald Maas bezoekt ‘laatbloeier’ Groenendijk zijn ouderlijk huis in het Zeeuwse dorp waar hij opgroeide. Droomde hij als jongetje al van het theater? En hoe behield hij zijn zelfvertrouwen in de tijd dat hij speelde voor ‘soms maar twintig mensen’? Tijdens de opname overlijdt Richards regisseur en vriendin Wimie Wilhelm. Wat betekent haar overlijden voor Groenendijk en zijn werk?

    TV-TIP London Has Fallen

    London Has Fallen
    Veronica om 20:30 uur
    Alle leiders van de westerse wereld zullen in Londen aanwezig zijn voor de begrafenis van de Britse premier. Maar wat een sober, en tevens streng bewaakt, evenement had moeten worden, verandert in een grote chaos. Terroristen proberen al deze leiders te vermoorden. MI6-agent Mike Banning (Gerard Butler) wil hier een stokje voor te steken.

    Interview

    • *

      Leo Blokhuis

      Top 2000 Quiz

      Het was het jaar waarin Coldplay definitief doorbrak, het internet ontplofte, maar ook de onzekerheid of er nog wel leven zou zijn na 2000. Het jaar 1999 herinnert fans van NPO Radio 2 echter nog aan iets heel ánders, namelijk aan de start van de Top 2000.
      Reacties0 reactie(s)