Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Onderzoek voor UPC over social media

    Kabelbedrijf UPC werkt mee aan een onderzoek over het gebruik van social media door consumenten. Daarbij gaat het voornamelijk om internet-forums.
    Jan-Hein Visser
    25 november 2009
    comments 0
    Onderzoek voor UPC over social media
    Kabelexploitant UPC werkt mee aan een onderzoek over de invloed van social media zoals forums en twitter. Het onderzoek wordt uitgevoerd door een onafhankelijk onderzoekster en gaat over het gebruik van social media door consumenten om over telecommunicatiebedrijven te communiceren.
     
    UPC wil de resultaten van het onderzoek uiteindelijk verwerken in de verbetering van onze online dienstverlening em roept gebruikers op het UPC forum op Chelloo.com op om meet de doen aan het onderzoek en de enquête in te vullen. UPC hecht belang aan het gebruik van social media en heeft daarom al een tijdje een webcare team in dienst. Zo zijn op het Chelloo/UPC Forum diverse UPC medewerkers namens de klantenservice actief om te reageren bij problemen van abonnees. Ook op Twitter heeft UPC inmiddels een account lopen om zo met klanten te communiceren.

    UPC is niet het enige mediabedrijf dat via de 'social media' actief is met een webcare team. Ook Ziggo is op het speciale Ziggo kabelforum aanwezig met een aantal medewerkers die klachten opvangen of duidelijkheid scheppen bij vragen. En ook de satelliettelevisie aanbieder CanalDigitaal hecht veel belang aan de aanwezigheid op het internet. Zo heeft CanalDigitaal een webcare team dat actief is op satelllietforum.com. Recent gaf de leiding van CanalDigitaal nog aan dat diverse beslissingen die samenhangen met de dienstverlening mede waren gebaseerd op reacties en suggesties vanaf dat forum.


    UPCZiggoSocial MediaCanalDigitaal

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)