Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Ook korting voor vaste klanten Ziggo

    Opschudding onder bestaande en dus vaste klanten van Ziggo over een kortingsactie die alleen voor nieuwe klanten geldt. Hiermee kan het eerste jaar van het abonnement tot 240 euro worden bespaard.
    Jarco Kriek
    25 augustus 2018
    comments 17
    Ook korting voor vaste klanten Ziggo
    Foto ANP

    Ziggo is niet de enige aanbieder die met acties meer nieuwe klanten aan zich wil binden. Vrijwel alle overige aanbieders van vaste en mobiele diensten doen dit. Altijd gelden deze acties voor nieuwe klanten en staan bestaande klanten met lege handen. Deze zijn nu verontwaardigd over de hogere kortingen van nieuwe klanten. Ze vergeten daarbij wel dat op het moment dat zij met de betreffende aanbieder een overeenkomst zijn aangegaan, dit in vrijwel alle gevallen ook in combinatie met een toen geldende kortingsactie is gegaan. Op dat moment had men een financieel voordeel in vergelijking met de bestaande klanten van de aanbieder.

     

    Toch korting

    Na opschudding onder Ziggo-klanten over de nieuwe actie waarbij – afhankelijk van het abonnement – een jaar lang twintig euro per maand op het abonnement bespaard kan worden, laat de klantenservice van Ziggo op sociale media weten dat de nieuwe actie alleen voor nieuwe klanten geldt. Maar wel wordt aangegeven dat bij bestaande klanten onder bepaalde omstandigheden wel een mogelijkheid voor extra korting op het abonnement bestaat. Wat de exacte korting inhoudt, wordt niet openbaar gemaakt omdat de verdere communicatie hierover privé wordt gevoerd. Wel moet het abonnement van de bestaande klant zich buiten de eerste vaste periode bevinden. In veel gevallen wordt bij een nieuw abonnement een vaste termijn van een jaar afgesproken. Binnen deze termijn kan het abonnement niet kosteloos opgezegd worden. Daarna geldt een opzegtermijn van een maand. Ook kan met een aanbieder dan een nieuw abonnement – met eventuele kortingen of levering van gratis diensten – overeengekomen worden. Wel moet rekening gehouden worden dat het abonnement met een vaste termijn van een jaar wordt verlengd en het maandelijks opzeggen dus vervalt.

    ZiggoVodafoneZiggoabonnementkortingtvtelevisieinternetbellentelefoontelefonie

    Reacties

  1. TV-TIP Cast

    Cast
    NPO 3 om 21:18 uur
    De vlinders fladderen met een noodvaart de verkeerde kant op als blijkt dat Elise Schaap en Maarten Heijmans, het liefdeskoppel in een nieuwe romcom, elkaar weigeren te zoenen. Om de twee letterlijk nader tot elkaar te laten komen, wordt zelfbenoemd intimiteitscoördinator Kiki opgetrommeld. Ondertussen moet het castingbureau op zoek naar de hoofdrol voor een film over Willem van Oranje. En hoewel Willem een witte man was, zijn alle kleuren en genders welkom.

    TV-TIP 2Doc: Meneer Pastoor

    2Doc: Meneer Pastoor
    NPO 2 om 22:16 uur
    Ruim veertig jaar bestierde pastoor John van Oss de parochies van Schimmert en Gernhout, twee dorpjes in Zuid-Limburg. Inmiddels is het tijd voor een welverdiend pensioen. Zijn opvolgers, paters Stefan Musanai en Charles Leta, zijn niet alleen zo’n vijftig jaar jonger, maar ook geboren en getogen op het tropische eiland Flores in ­Indonesië. Maar dan blijkt dat de geliefde pastoor, in Limburg en omstreken ook bekend vanwege zijn indrukwekkende verzameling kerstballen, helemaal niet zo eenvoudig te vervangen is.

    Interview

    • *

      Margreet Beetsma

      Editie NL

      Editie NL bestaat op 7 april 20 jaar. Presentatrice Margreet Beetsma (49) over het succes van het creatieve actualiteitenprogramma: “Wij kunnen van een hoopje modder een gebakje maken.”
      Reacties0 reactie(s)