Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Ook RTL steekt weerbericht in nieuw jasje

    Na de NOS gaat ook RTL het weerbericht in een nieuw jasje steken. Feitelijk is het Meteo Consult dat deze diensten gaat leveren met veel meer interactiviteit en grafische effecten.
    Jan-Hein Visser
    16 maart 2010
    comments 0
    Ook RTL steekt weerbericht in nieuw jasje
    De weerberichten op RTL zullen binnenkort in een nieuw jasje worden gestoken. De presentatrices, zoals Helga van Leur en Margot Ribberink, veranderen niet. Wat wel veranderd zijn de interactieve en virtuele toepassingen tijdens het weer.

    Oprichter Harry Otten van Meteo Consult en weervrouw Amara Onwuka legden in Goedemorgen Nederland deze week uit wat er precies gaat gebeuren. De kern van het verhaal is dat het weerbericht dynamischer wordt en vooral interactiever. Zo kan van een bepaald gebied of regio een achtergrond animatie zichtbaar worden gemaakt. Ook kan men middels webcams direct schakelen naar beelden waar belangrijke weers- of natuurfenomenen zich voordoen.

    Harry Otten benadrukte overigens dat dit alles zeker niet ten koste mag gaan van de kwaliteit van de weersvoorspelling. Deze moet voor de kijker betrouwbaar en overzichtelijk blijven. Nieuwe effecten zullen overigens ook (en meestal als eerste) op het eigen digitale Weer & Verkeer kanaal van Meteo Consult te zien zijn.

    Een delegatie van Meteo Consult was speciaal naar Berlijn gegaan om kennis te maken met de nieuwe technieken die ontwikkeld worden door het bedrijf Meteo Graphics. Binnenkort in Totaal TV nummer 7 meer over het weer op televisie en de manier waarop werd omgegaan met de chaos tijdens het extreme winterweer.
    RTL WeerMeteo ConsultWeer & Verkeer

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)