Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Ook UPC zet zich in voor onderwijs

    Kabelmaatschappij Ziggo gaat breedband uitrollen voor basisscholen maar ook UPC is actief voor het onderwijs en dan vooral op maatschappelijk vlak met de sponsoring van het digitale platform Klassenet.
    Jan-Hein Visser
    25 november 2011
    comments 0
    Ook UPC zet zich in voor onderwijs
    Kabelmaatschappij Ziggo gaat breedband uitrollen voor basisscholen maar ook UPC is actief voor het onderwijs en dan vooral op maatschappelijk vlak met de sponsoring van het digitale platform Klassenet.

    Ter gelegenheid van de Week van de Mediawijsheid hebben UPC en KlasseTV het gratis lespakket ‘Mediawijsheid’ voor basisscholen deze week geïntroduceerd. Het ondwerwijs kan daarmee gebruik maken van een speciaal lespakket ‘Mediawijsheid’ om leerlingen om te leren gaan met internet, social media en het kijken van TV. Het lespakket gaat met name in op de sociaal-emotionele ontwikkeling van de leerling met betrekking tot een veilige omgang met internet, social media, reclame, games en cyberpesten.

    Het lespakket is ontwikkeld door KlasseTV en mogelijk gemaakt door UPC. Via KlasseTV is het pakket gratis te gebruiken voor alle basisscholen in Nederland. Anya Pieroen, Director Corporate Communications bij UPC licht dit toe: "Het lespakket raakt de kern van onze dienstverlening, namelijk televisie en internet bieden voor iedereen. Hoewel kinderen hier al dagelijks volop gebruik van maken, beseffen zij niet altijd wat werkelijkheid is of niet. Wij willen dat kinderen veilig en eenvoudig gebruik kunnen maken van internet en televisie.
    KlassenetUPCZiggoonderwijs

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Bureau Groningen

    Bureau Groningen
    RTL 4 om 20:30 uur
    Ilse en Ruth krijgen een melding van een mogelijke drenkeling. Sezgin en Yorick moeten snel handelen wanneer een man dreigt zichzelf van het leven te beroven. Ewout trekt samen met Pim en Annemarie de weilanden in, op zoek naar een vermist hondje. Bas en Mitchel gaan op een melding af, waarbij ze onverwacht denken een vuurwapen te zien.

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)