Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Ook zendermanager verlaat NPO 3FM

    De leegloop van oude bekende namen en gezichten bij publieke jongerenzender NPO 3FM houdt aan. Na dj’s als Gerard Ekdom verlaat nu ook zendermanager Wilbert Mutsaers de radiozender.
    Jarco Kriek
    11 november 2015
    comments 7
    Ook zendermanager verlaat NPO 3FM
    Foto: ANP

    De leegloop van oude bekende namen en gezichten bij publieke jongerenzender NPO 3FM houdt aan. Na dj’s als Gerard Ekdom verlaat nu ook zendermanager Wilbert Mutsaers de radiozender.


    Wilbert Mutsaers werkte zes jaar als zendermanager van NPO 3FM. Hij verlaat de publieke radiozender eind december voor een commerciële carrière bij MOJO Concerts, waar hij als algemeen directeur aan de slag gaat. Mutsaers hierover: "Na ruim zes jaar bij de mooiste radiozenders te hebben gewerkt, is het tijd voor een nieuw avontuur. Na de recente viering van 50 jaar 3FM en de start van een nieuwe programmering is het nu het goede moment om de stap naar MOJO te zetten. Ik wil alle dj’s, omroepen en medewerkers van 3FM, Radio 6 en FunX van harte bedanken voor de mooie samenwerking."

    NPO dankt Wilbert Mutsaers

    NPO-bestuurder Shula Rijxman is Mutsaers dankbaar voor alles wat hij voor de radiozenders heeft gedaan. "Wilbert heeft van 3FM dé plek voor nieuw talent en nieuwe muziek gemaakt. Hij weet als geen ander de verbinding te leggen met de muziekwereld. Wij wensen hem een mooie, muzikale toekomst toe bij MOJO." Wie Mutsaers gaat opvolgen, is nog niet bekend. Binnenkort wordt hiervoor een sollicitatieprocedure in gang gezet.

    NPONPO 3FM3FMpublieke omroepradioradiozenderjongerenzenderWilbert MutsaersMOJO ConcertsmuziekpopconcertZiggo DomeFMDAB+

    Reacties

  1. TV-TIP Carrie op vrijdag

    Carrie op vrijdag
    NPO 1 om 19:05 uur
    Talkshow (2026) waarin Carrie ten Napel met uiteenlopende gasten praat over onderwerpen die ons allemaal raken, inspireren en verbinden

    TV-TIP Grote gezinnen, grote vakanties

    Grote gezinnen, grote vakanties
    SBS6 om 20:30 uur
    De familie Engel wordt wakker in Italië en gaat op zoek naar verkoeling, maar parkeren bij het Comomeer blijkt lastig. Als het eenmaal is gelukt, is het tijd voor ijsjes. Bij de familie Verhoef gaan de campers weer de weg op, maar niet zonder slag of stoot. In de ene camper vliegen de koffers door de lucht en in de andere stijgen de temperaturen razendsnel. Sabrina probeert haar hoofd koel te houden tussen alle drukte, maar dat valt niet mee. Bij de familie Morlog staat een culturele activiteit op de planning. Ze gaan op jeepsafari en dompelen zich onder in de Turkse cultuur. Waar Lamani helemaal opleeft, schiet er bij Wesley paniek in wanneer de jeeps dicht langs de afgrond rijden. De Den Hollandertjes doen iets uitzonderlijks tijdens hun bezoek aan Parijs: ze splitsen voor het eerst op. De meiden gaan shoppen, terwijl de mannen een ander plan hebben.

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)