Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Ouderenzender ONS vervangt op 13 september NostalgieNet

    Huidige tv-zender NostalgieNet gaat vanaf 13 september verder als ONS. De nieuwe zender richt zich op 49-plussers.
    Jarco Kriek
    10 augustus 2015
    comments 14
    Ouderenzender ONS vervangt op 13 september NostalgieNet

    Huidige tv-zender NostalgieNet gaat vanaf 13 september verder als ONS. De nieuwe zender richt zich op 49-plussers. Het gaat naast oudere ook eigen nieuwe producties uitzenden. Dat meldt de zender in een persbericht.


    ONS wil zich profileren als zender voor 49-plussers die nog midden in het leven staan en op de hoogte willen blijven van de laatste trends op het gebied van reizen, films en koken. Daarnaast speelt entertainment – en dan vooral muziek – een belangrijke rol. Op ONS zijn vanaf 13 september ook series en Nederlandse films te zien. ONS zegt op de oude fundamenten van NostalgieNet verder te bouwen. Deze zender is sinds 2006 in Nederland actief en heeft nog steeds een toenemend aantal kijkers.

    Zender vol bekende gezichten

    In de programmering van ONS zijn bekende gezichten als Erik de Zwart, Kristel van Eijk, Ernst Daniel Smid, Mari Carmen Oudendijk en Sjoerd Pleijsier aanwezig. Zij zijn te zien in nieuwe en bestaande programma’s over reizen, natuur en cultuur. Zo komt de Top 40 Tipparade met Erik de Zwart terug op tv, komen gloednieuw kook- en reisprogramma’s op de buis en krijgt ONS haar eigen talkshow: Bij ons aan tafel met Kristel van Eijk.

    Eigen producties

    Naast bestaande programma’s zendt ONS vanaf september veel eigen producties uit, waaronder een gloednieuw middagprogramma. Daarnaast wordt er bij ONS aandacht besteed aan geschiedenis en is ook de klassieke muziekliefhebber bij ONS aan het juiste adres. Een ochtendvullende show vormt het ideale begin van de zondag.

    ONSNostalgieNettvtelevisieouderenouderenzenderErik de ZwartKristel van EijkErnst Daniel SmidMari Carmen OudendijkSjoerd Pleijsiermuziekkokenreizencultuurgeschiedeniseten

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)