Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    PowNed heeft benodigde ledenaantal

    Kandidaat-omroep PowNed, het initiatief van weblog GeenStijl, heeft de magische grens van 50.000 leden bereikt.
    27 maart 2009
    comments 0
    PowNed heeft benodigde ledenaantal
    Kandidaat-omroep PowNed, het initiatief van weblog GeenStijl, heeft de magische grens van 50.000 leden bereikt.

    Dominique Weesie, oprichter van Geenstijl, maakt dit vanavond bekend in De Wereld Draait Door. Nieuwe omroepen moeten voor 1 april een ledenaantal hebben van 50.000 leden.

    In 2010 kan een aspirant-omroep mits ze door het ministerie van OCW toegelaten wordt tot het bestel twee uur televisie en negen uur radio per week maken.

    Eerder lukte het Wakker Nederland al (meer dan) 50.000 leden te krijgen. Beide omroepen zijn initiatieven van de Telegraaf Media Groep.

    Bron: Adformatie.
    PownedledenbestelomroepWakker Nederland

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)