Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Premiere moet naam nieuw pakket veranderen

    De Duitse betaaltelevisieaanbieder Premiere moet op last van de rechter de naam van het nieuwe zenderpakket veranderen. Dit nadat het Britse BSkyB een succesvolle rechtsgang had gemaakt.
    Jarco Kriek
    4 juli 2007
    comments 0
    Premiere moet naam nieuw pakket veranderen

    De Duitse betaaltelevisieaanbieder Premiere moet op last van de rechter de naam van het nieuwe zenderpakket veranderen. Dit nadat het Britse BSkyB een succesvolle rechtsgang had gemaakt.

    Premiere wilde zijn nieuwe, in september te lanceren, zenderpakket de naam Premiere Sky geven. Dat stuitte op bezwaar van BSkyB, dat onderdeel is van News Inc van de Australische mediamagnaat Rupert Murdoch. Naast Sky UK is News Inc. ook eigenaar van het Italiaanse Sky.

    Na het verbod op de naam Premiere Sky heeft Premiere-baas Georg Kofler besloten de naam te wijzigen in Premiere Star. Saillant detail is dat óók de naam is van een door News Inc. beheerde televisiezender, het Aziatische Star TV.

    Premiere Star moet in september 2007 van start gaan. Het televisiepakket zal bij de start minimaal 15 televisiezenders gaan bevatten. De eerste contracten ten behoeve van Premiere Star heeft de Duitse betaaltelevisieaanbieder inmiddels afgesloten met het Amerikaanse Turner Broadcasting System. Hierdoor zullen de zenders TCM, Cartoon Network en Boomerang zeker deel uitmaken van Premiere Star.

    Premiere Star, dat onderdeel wordt van het SES-Astra boeket Entavio, zal de abonnee naar verwachting maandelijks tussen de 10 en 20 euro gaan kosten.
    Premiere StarSkyEntavioBSkyB

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)