Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    ‘Prijsverhoging abonnementen geen reden voor overstappen aanbieder’

    De prijsverhogingen die de afgelopen maanden bij aanbieders van diensten als tv en internet zijn doorgevoerd, zijn volgens onderzoeker Telecompaper geen reden om het abonnement op te zeggen.
    Jarco Kriek
    15 augustus 2019
    comments 6
    ‘Prijsverhoging abonnementen geen reden voor overstappen aanbieder’
    Foto ANP

    Uit eigen onderzoek van Telecompaper blijkt dat slechts vier procent van de Nederlanders nadenkt om vanwege de prijsverhoging de huidige leverancier van tv en internet vaarwel te zeggen. Dit percentage is klein maar komt wel overeen met tussen de 200.000 en 300.000 Nederlanders. Veruit de meeste Nederlanders weten dat hun aanbieder het abonnement in prijs heeft verhoogd, maar zien hiervoor geen reden om de keuze voor aanbieder te heroverwegen. Een klein percentage van de ondervraagden geeft aan na de prijsverhoging bij dezelfde aanbieder een goedkoper abonnement gekocht te hebben.

     

    Ziggo en KPN

    Uit hetzelfde onderzoek blijkt dat klanten van Ziggo de eigen aanbieder meer trouw zijn in vergelijking met directe concurrent KPN. Dit ondanks de prijsverhoging bij Ziggo die volgens het onderzoek van Telecompaper iets hoger uitviel dan bij KPN. De gemiddelde prijsverhoging bij Ziggo en KPN kwam dit jaar rond €2,50 per maand uit. Dit was veel hoger dan bijvoorbeeld T-Mobile. Dit bedrijf verhoogde abonnementen alleen met prijsinflatiecorrectie. T-Mobile zag in het tweede kwartaal het aantal klanten met een abonnement met tv en internet stijgen. Bij Ziggo was een kleine krimp van het aantal tv-klanten maar steeg het aantal verkochte internetabonnementen. KPN noteerde een forse krimp van zowel tv- als internetabonnementen. Dit heeft mede te maken met stoppen van de merknaam Telfort en het onderbrengen van dit dochterbedrijf binnen de merknaam KPN.

    TelecompaperonderzoekprijsverhogingabonnementtvtelevisieinternetZiggoVodafoneZiggoKPNT-Mobileconcurrentieoverstappen

    Reacties

  1. TV-TIP Zappbios: Het dagboek van Bert

    Zappbios: Het dagboek van Bert
    NPO 3 om 15:30 uur
    De dertienjarige Bert wil de coolste jongen van de school worden. Hij denkt dat hij verliefd is op de twee jaar oudere, razend populaire, Leila en ziet daardoor niet hoe Leila's zusje Amira naar hem kijkt. Als Bert een geheim dagboek vindt bij de zussen thuis, begint een levendig liefdesverhaal over leugens, nepnieuws en de superheld Lynx. Maar is het wel zo slim om andermans dagboek te lezen?

    TV-TIP Frontlinie

    Frontlinie
    NPO 2 om 20:25 uur
    De reis voert langs de plekken waar de Amerikaanse bemoeienis met Cuba diepe sporen heeft achtergelaten: Guantanamo Bay en Varkensbaai, waar de laatste mislukte invasie plaatsvond. Tien jaar na de dood van Fidel Castro blijken Cubanen zich vrij te voelen om openlijk kritiek op het beleid van de eigen regering uit te spreken.

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)