Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Prijsverlaging UPC voor supersnel internet

    UPC verlaagt de prijs van het snelste internetabonnement per 1 februari naar 50 euro per maand. Dat is 20 euro goedkoper dan de UPC-abonnee op dit moment voor het 120 mbps snelle internetabonnement moet betalen.
    Jarco Kriek
    8 januari 2011
    comments 0
    Prijsverlaging UPC voor supersnel internet

    In een tijd dat abonnementsprijzen alleen maar duurder worden komt kabelbedrijf plots met een opvallende mededeling. Het duurste internetabonnement Fiberpower 120 wordt namelijk met maar liefst 20 euro per maand in prijs verlaagd. Een jaarlijks voordeel van 240 euro dus.

    UPC zegt zichzelf dagelijks een spiegel voor te houden waarin goed naar de prijs en kwaliteit van de aangeboden diensten en producten wordt gekeken. Doel van UPC is om de abonnee betere producten tegen scherpere tarieven te kunnen aanbieden. UPC was in Nederland de eerste die via een kabelnetwerk internet met een snelheid van 120 mbps aanbood. De hoogte van de prijsverlaging, op 1 februari ingaat, kan oplopen tot 240 euro per jaar. De hoogte van deze korting is echter afhankelijk van de individuele abonnementsvorm en of men nu al korting ontvangt. Daarnaast zal bij een selecte groep abonnees die al geruime tijd 60Mb UPC internet afnemen de snelheid worden verhoogd naar 120Mb. Daarbij ontvangen zij ook nog een prijsverlaging. Vanaf vandaag worden alle betrokken abonnees via een persoonlijke brief op de hoogte gesteld. Hierin wordt kenbaar gemaakt wat de prijsverlaging van de betreffende abonnee exact is. De prijsverlaging heeft geen invloed op de looptijd van het afgesloten contract met UPC.

    In deze maand januari zal UPC bovendien de internet snelheden van een grote groep trouwe internet abonnees wederom verhogen. Dit is eind 2010 al aan hen persoonlijk gecommuniceerd. De snelheidsverhogingen variëren van 50% meer snelheid tot 3x zo snel internet. UPC streeft ernaar al de abonnees optimaal van het internet te kunnen laten genieten en brengt zo de snelheden van bestaande abonnees in lijn met de huidige/nieuwe abonnementen. Deze snelheidsverhoging gebeurt automatisch en men hoeft er dus verder niets voor te doen.


    UPCinternetFiberpowerFiberpower 120prijsverlaging

    Reacties

  1. TV-TIP De Hygiënepolitie

    De Hygiënepolitie
    SBS6 om 20:30 uur
    Rob Geus reist naar Boetiek Hotel Thuis Bij Schell in Rotterdam. Het hotel ziet er aantrekkelijk uit: mooie kamers boven een hip restaurant, een jonge ondernemer op Instagram en zelfs aandacht in de krant. Achter die uitstraling klinkt echter een ander geluid. Sinds de overname in 2020 klagen gasten in reviews over vieze badkamers, bedwantsen en gebrek aan hygiëne. Wanneer Rob onderzoek doet, blijkt de werkelijkheid nog smeriger. Daarnaast heeft Rob een noodkreet ontvangen van Marijke en haar gezin uit het Friese Franeker. Zij wonen in een ernstig vervuild huis vol schimmel en lekkages. De pissebedden kruipen inmiddels zelfs het bed in. De familie ligt in de clinch met de woningbouw, dus komt Rob in actie.

    TV-TIP Deadliest Catch

    Deadliest Catch
    Discovery om 20:30 uur

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)