Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Prins Friso uit Raad van Bestuur Telenet

    De Nederlandse prins Friso maakt geen deel meer uit van de Raad van Bestuur van het Belgische kabelbedrijf Telenet. Deze heeft het terugtreden van Friso geaccepteerd.
    Jarco Kriek
    28 februari 2013
    comments 0
    Prins Friso uit Raad van Bestuur Telenet
    Foto: ANP

    De Nederlandse prins Friso maakt geen deel meer uit van de Raad van Bestuur van het Belgische kabelbedrijf Telenet. Deze heeft het terugtreden van Friso geaccepteerd.

    Prins Friso was een jaar geleden betrokken bij een skiongeval in de Oostenrijkse plaats Lech. Sindsdien ligt Friso in coma en wordt in Londen verzorgd. De kans dat de Nederlandse prins uit coma ontwaakt, is zeer klein. Prins Friso is sinds 2004 als onafhankelijke bestuurder in de Raad van Bestuur van Telenet Group Holding NV actief.

    Familie wenst terugtreden

    Naar de wens van zijn familie zal Friso terugtreden tijdens de algemene aandeelhoudersvergadering van Telenet op 24 april 2013 omdat hij door zijn gezondheidstoestand zijn rol als bestuurder in de nabije toekomst niet opnieuw kan opnemen. Namens Telenet reageren Frank Donck – voorzitter van de Raad van Bestuur – en Duco Sickinghe – CEO van Telenet – gezamenlijk op terugtreden van prins Friso: "Friso heeft Telenet meer dan acht jaar gesteund met zijn kennis en overtuigingskracht. Hij staat bij ons bekend als een bescheiden, bedachtzame en intelligente collega. Hij leverde opmerkelijke bijdragen aan talrijke strategische projecten en spendeerde eveneens veel tijd om, samen met het executive team, bij te dragen tot de ontwikkeling van het bedrijf. Friso sprak altijd met kennis van zaken en bracht op basis van doordachte inzichten, die hij te danken heeft aan zijn achtergrond in de kabel-, media- en telecomsector, belangrijke elementen aan voor onze discussies. We zullen zijn aanwezigheid en fijne humor missen. We willen, samen met alle Telenet collega’s, onze steun betuigen aan de familie van Friso van Oranje, en in het bijzonder aan zijn echtgenote en zijn dochters."

    TelenetPrins FrisoskiongevalsneeuwLechkabelBelgië

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)