Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Proef met internet aan strand Scheveningen gestart

    Niet golfsurfen maar netsurfen! Vermits je laptop niet vol zand waait of wegspoelt, kun je nu gewoon internetten als je aan het Scheveningse strand bent.
    Jan-Hein Visser
    18 juli 2009
    comments 0
    Proef met internet aan strand Scheveningen gestart
    Online medianieuws lezen op het strand of videostreams bekijken kan nu met je laptop (of natuurlijk met je iPhone op geschikte sites) als je naar het strand gaat in Scheveningen. Of wellicht 'thuiswerken' aan het strand? In het gebied tussen de pier en Scheveningse Slag (ter hoogte van het Kurhaus) is over een lengte van ongeveer 750 meter nu draadloos gratis internet beschikbaar.

    De stichting Skeyeopener is een initiatief om draadloze breedbanddiensten beschikbaar te maken in Den Haag & Scheveningen. Als het aan de stichting ligt, wordt het open netwerk uitgebreid naar het Haagse centrum en uiteindelijk de Internationale Zone rond onder meer het Vredespaleis om zo de droom van Wireless City The Hague uit te laten komen. Vooralsnog gaat het om een test om de capaciteit van het netwerk te testen. Volgend jaar moeten er dan diensten komen als online bestellen, waarschuwen wanneer zwemmers of surfers in nood zijn of kinderen terugvinden die zijn kwijtgeraakt enzovoorts.

    Nu alleen nog hopen dat de zomer terugkeert want anders is er geen mens om het netwerk te testen, maar op een enkele warme (en nog steeds wisselvallige) dag na, lijkt zonnig stabiel en warm weer er de rest van juli niet meer in te zitten. Mogelijk biedt de maand augustus pas weer wat kansen.

    Reacties

  1. TV-TIP Zappbios: Het dagboek van Bert

    Zappbios: Het dagboek van Bert
    NPO 3 om 15:30 uur
    De dertienjarige Bert wil de coolste jongen van de school worden. Hij denkt dat hij verliefd is op de twee jaar oudere, razend populaire, Leila en ziet daardoor niet hoe Leila's zusje Amira naar hem kijkt. Als Bert een geheim dagboek vindt bij de zussen thuis, begint een levendig liefdesverhaal over leugens, nepnieuws en de superheld Lynx. Maar is het wel zo slim om andermans dagboek te lezen?

    TV-TIP Frontlinie

    Frontlinie
    NPO 2 om 20:25 uur
    De reis voert langs de plekken waar de Amerikaanse bemoeienis met Cuba diepe sporen heeft achtergelaten: Guantanamo Bay en Varkensbaai, waar de laatste mislukte invasie plaatsvond. Tien jaar na de dood van Fidel Castro blijken Cubanen zich vrij te voelen om openlijk kritiek op het beleid van de eigen regering uit te spreken.

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)