Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Provider lokt nieuwe klanten bij voetbalclubs met gratis ESPN

    De strijd om abonnees woedt bij landelijke providers als Ziggo, KPN en T-Mobile, maar ook kleinere lokale providers zijn op zoek naar nieuwe klanten.
    Jarco Kriek
    30 augustus 2023
    comments 0
    Provider lokt nieuwe klanten bij voetbalclubs met gratis ESPN
    Foto Getty Images

    Ziggo en KPN staan bekend om het aanbieden van welkomstbonussen aan nieuwe klanten. Deze kunnen op bepaalde momenten oplopen tot meer dan 500 euro. Minder bekend zijn de welkomstbonussen die kleinere providers uitdelen. Aanbieders als Stichting Kabelnet Veendam (SKV) en Kabelnoord geven geen of alleen in zeer uitzonderlijke gevallen welkomstbonussen. Als deze providers al bepaalde extraatjes uitdelen, dan zijn deze meestal voor alle klanten beschikbaar.

     

    Pijnacker

    Maar er zijn ook kleinere providers die wel de weg van de grotere providers bewandelen. Dit is onder meer bij SKP uit Pijnacker het geval. Nieuwe klanten die lid zijn van de lokale voetbalclubs DSVP en Oliveo krijgen van SKP gratis het ESPN Compleet zenderaanbod bij hun abonnement voor tv en internet.

    SKPtvtelevisieinternetabonnementwelkomstbonusESPNvoetbalEredivisie

    Reacties

  1. TV-TIP Frontlinie

    Frontlinie
    NPO 2 om 20:25 uur
    Na Venezuela en Iran ligt nu Cuba in het vizier van de Amerikanen. De regering-Trump blokkeerde alle olietoevoer naar het eiland, in de hoop een opstand tegen de socialistische regering in Havana te forceren. Ook zinspelen de Amerikanen openlijk op militair ingrijpen en een verandering van regime. Is Cuba de volgende prooi? Bram Vermeulen reist over het eiland om de gevolgen van deze diepste crisis sinds de revolutie te onderzoeken en te achterhalen wie ervan profiteert. Bram reist van de hoofdstad Havana naar Santiago, dat zwaar getroffen blijkt door stroomuitval als gevolg van de olieblokkade.

    TV-TIP De Heineken ontvoering

    De Heineken ontvoering
    NPO 3 om 20:25 uur
    Op 9 november 1983 wordt biermagnaat Freddy Heineken samen met zijn chauffeur Ab Doderer in Amsterdam ontvoerd door vier mannen. De jonge criminelen eisen 35 miljoen gulden losgeld en sluiten Heineken en Doderer wekenlang op in een loods.

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)

    Veronica Superguide