Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Qmusic lijkt niet meer te stoppen: weer verlies voor Talpa Radio

    Qmusic is marktleider NPO Radio 2 op slechts 0,1 procent genaderd. Dit blijkt uit de nieuwe luistercijfers over de periode september en oktober.
    Jarco Kriek
    24 november 2020
    comments 3
    Qmusic lijkt niet meer te stoppen: weer verlies voor Talpa Radio
    Foto ProShots

    NPO Radio 2 verliest in de meetperiode september en oktober 0,5 procent marktaandeel en blijft met een resterend marktaandeel van 11,9 procent nog nipt marktleider in Nederland. Qmusic wint echter terrein en komt met 11,8 procent nog maar nipt op de tweede plaats. Voor de radiozender van DPGmedia betekent dit een winst van 0,6 procent in marktaandeel.

     

    Talpa Radio

    De afstand met de nummer drie in Nederland is groot. Radio 538 wisselt namelijk bij het bedrijfsonderdeel Talpa Radio van Talpa Netwerk stuivertje met Radio 10. Radio 538 heeft een marktaandeel van 9,9 procent (-0,1) en Radio 10 9,8 procent (-0,4). Ook Sky Radio (-0,2) en Radio Veronica (-0.3) verliezen marktaandeel. Dit betekent dat het totale verlies van marktaandeel van radiogroep Talpa Radio in de meetperiode september en oktober op maar liefst 1 procentpunt uitkomt. Dit lijkt weinig, maar heeft grote gevolgen voor de opbrengsten uit verkoop van reclamezendtijd voor het mediabedrijf van John de Mol.

    radioluistercijfersFMDAB+QmusicNPOpublieke omroepNPO Radio 2TalpaTalpa RadioTalpa Network538Radio 538Radio 10Sky RadioRadio Veronica

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)