Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Radio538 actie voor War Child te zien op speciaal televisiekanaal

    Vanaf 25 maart tot 1 april geeft in ieder geval Ziggo het tijdelijke televisiekanaal 538 voor War Child door. Tijdens deze actie probeert Radio538 zoveel mogelijk geld voor War Child in te zamelen.
    Jarco Kriek
    14 maart 2011
    comments 0
    Radio538 actie voor War Child te zien op speciaal televisiekanaal

    Van 25 maart tot 1 april gaat Radio538 zich een week lang inzetten voor War Child. Er is een speciale programmering per programmablok van 4 uur diverse dj’s van de radiozender programma’s gaan maken.

    Dit gebeurt via speciale War Child trucks. Hierdoor worden er niet alleen uitzendingen in Hilversum maar door het gehele land gemaakt. Door middel van uitdagingen wil het best beluisterde radiostation van Nederland zoveel mogelijk geld voor War Child inzamelen. Luisteraars van Radio538 kunnen doormiddel van het versturen van een SMS ervoor zorgen dat uitdagingen ook tot uitvoer worden gebracht. Eén van de uitdagingen is bijvoorbeeld dat Marco Borsato het weerbericht gaat presenteren.

    Rond deze week durende actie van Radio538 wordt een speciaal televisiekanaal gelanceerd. Naast de mogelijkheid om dit kanaal via internet te bekijken gaat in ieder geval televisieaanbieder Ziggo het tijdelijke speciale "538 voor Warchild” televisiekanaal gedurende de gehele actie via haar netwerk doorgeven. Dit heeft Ziggo-woordvoerder Gradus Vos aan Totaal TV bevestigd. "Wij gaan de actie digitaal of op kanaal 11 of op 14 uitzenden. Als het via 11 uitgezonden wordt dan kun je het zowel analoog als digitaal bekijken. Echter op dit moment moeten wij nog besluiten welk kanaal het wordt” aldus Vos. Ziggo heeft daarbij volgens Vos niet het alleenrecht om dit tijdelijk televisiekanaal uit te zenden. "Wij zijn weliswaar hoofdsponsor maar hebben geen exclusiviteit.”

    UPC-mediawoordvoerder Ronald Sutmuller verklaart tegenover Totaal TV dat er op dit moment gesprekken over de doorgifte van het televisiekanaal "538 voor War Child” gevoerd worden. In de loop van deze week hoopt UPC hierover meer duidelijkheid te kunnen geven.

    Radio 538ZiggoWar ChildUPC

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)