Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Rechter gooit kabelmarkt weer op slot

    Het College van Beroep voor het Bedrijfsleven heeft de besluiten van Opta om de Nederlandse kabelmarkt te openen vernietigd.
    18 augustus 2010
    comments 0
    Rechter gooit kabelmarkt weer op slot
    Het College van Beroep voor het Bedrijfsleven heeft de besluiten van Opta om de Nederlandse kabelmarkt te openen vernietigd.

    Opta heeft UPC en Ziggo verplicht om hun kabelnetwerk open te stellen voor concurrenten. Die verplichting is nu vervallen, meldt Opta tegen het ANP.

    De uitspraak komt op een moment dat Tele2 begonnen was de Nederlandse markt open te breken. Tele2 wilde gebruik gaan maken van de kabel van Ziggo en UPC om zo zelf - voor een lager tarief - een pakket van zenders aan te kunnen bieden aan de tv-kijkers.

    Opta zegt de uitspraak van het college bijzonder teleurstellend te vinden voor de consument. Directeur Rob van Esch van de vereniging van kabelbedrijven NLkabel noemt het besluit 'niet verrassend'. 'We vinden het een begrijpelijk besluit. Wij hebben al eerder aangegeven dat de televisiemarkt te concurrerend was voor zo'n marktregulering.'

    Van Esch benadrukte dat de kabelbedrijven in toenemende mate moeten concurreren met digitale televisie, zoals Digitenne van KPN. 'We zullen moeten blijven vechten voor de consument', aldus Van Esch.

    Volgens een woordvoerder van UPC was in het contract met Tele2 rekening gehouden met een eventuele uitspraak van de rechter. Het is niet bekend hoeveel mensen wilden overstappen van UPC naar Tele2.

    Bron: ANP.
    kabelopenvernietigdoptaCollege van Beroeptele2upcziggo

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)