Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Rek is uit digitenne, IPTV KPN groeit

    Digitenne groeit niet meer maar heeft juist abonnees verloren en daarmee nu echt duidelijk een einde is gekomen aan de opmars van Digitenne. Het aantal aansluitingen voor IPTV groeide echter wel.
    Jan-Hein Visser
    27 januari 2011
    comments 0
    Rek is uit digitenne, IPTV KPN groeit
    Digitenne groeit niet meer maar heeft juist abonnees verloren en daarmee nu echt duidelijk een einde is gekomen aan de opmars van Digitenne. Het aantal aansluitingen voor IPTV groeide echter wel.

    Uit de deze week gepresenteerde jaarcijfers blijkt dat KPN heeft er vorig kwartaal 57.000 abonnees bij kreeg die Interactieve Televisie afnemen. Dat aantal is nu iets meer dan 300.000 abonnees geworden die dit aanbod via ADSL bekijken. Overigens maken de meeste van hen kosteloos gebruik van digitenne als extra aansluiting op het 2e toestel.

    Het aantal Digitenne-abonnees is met 4.000 afgenomen, nadat het vorige kwartaal het nog met 4.000 was gegroeid en daarmee lijkt de rek eruit na de enorme groei die vanaf 2006 plaatsvond. Er hebben 895.000 klanten een Digitenne connectie (niet meegerekend dus de kijkers van Interactieve Televisie) en in totaal heeft KPN bijna 1,2 miljoen TV-klanten en een marktaandeel van ongeveer 15 procent.
    procent.
    KPNDigitenneInteractieve Televisie

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)