Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    RTL 4 begint met Koffetijd en Late Night

    RTL 4 komt weliswaar met een nieuwe vormgeving en logo, maar aan de programmering van de zender wordt wegens succes nauwelijks gesleuteld.
    Jan-Hein Visser
    26 augustus 2013
    comments 0
    RTL 4 begint met Koffetijd en Late Night
    RTL 4 komt weliswaar met een nieuwe vormgeving en logo, maar aan de programmering van de zender wordt wegens succes nauwelijks gesleuteld. Koffietijd is er vanaf nu ook op zaterdag.

    Het succesvolle programma, gepresenteerd door Loretta Schrijver, Pernille La Lau en Quinty Trustfull wordt ook komend seizoen (vanaf 26 augustus) weer uitgezonden, live op werkdagen vanuit Hilversum en daarnaast ook op zaterdag. In het programma zijn talloze nieuwe items opgenomen. Zo is er elke dag een hoofdgast die speciaal voor Koffietijd een zelfgemaakt filmpje meeneemt over hoe hij of zij die ochtend heeft beleefd, mag een bekende Nederlander voor één dag gasthoofdredacteur zijn en testen verschillende panels een week lang uiteenlopende situaties. Diverse Koffietijd-verslaggevers doen live verslag van actuele gebeurtenissen en gaan op bezoek bij jarige BN’ers terwijl Loretta Schrijver met hen te zien is op zaterdag, als ze hun favoriete stad bezoeken.

    Late Night met Humberto Tan

    Met het begin van het nieuwe televisie-seizoen is niet alleen Koffietijd terug, maar brengt Humberto Tan ook vanaf maandag 26 augustus voor het eerst zijn Late Night talkshow op de buis bij RTL 4. In de tv-show vanuit de binnenstad van Amsterdam ontvangt hij gasten uit de wereld van entertainment, sport en politiek. Marlies Dekkers is één van de eerste gasten in RTL Late Night, dat om 22.30 uur begint.
    RTL4KoffietjdLate NightHumberto TanLoretta SchrijverPernille La LauQuinty Trustfull

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)