Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    RTL 7 blijft zich profileren als voetbalzender

    RTL 7 wil de voetballiefhebber aan zich blijven binden. Nadat gisteren FC Utrecht live te zien was is het komende zondag te beurt aan Ajax dat vriendschappelijk tegen het Portugese Porto speelt.
    Jarco Kriek
    16 juli 2010
    comments 0
    RTL 7 blijft zich profileren als voetbalzender

    De afgelopen weken was RTL 7 voor de voetballiefhebber één van de vaste bakens. Het WK voetbalprogramma VI Oranje trok in de laatste weken bijna één miljoen kijkers, wat voor RTL 7 begrippen buitengewoon goed is te noemen.

    Nadat gisteren de eerste wedstrijd van FC Utrecht uit de tweede ronde Europa League live op RTL 7 te zien was kan de voetballiefhebber de volgende datum alweer in zijn of haar agenda schrijven. Komende zondag is namelijk de vriendschappelijke wedstrijd tussen FC Porto en het Nederlandse Ajax via dit televisiekanaal van RTL Nederland te zien. Ajax moet het in deze vriendschappelijke ontmoeting stellen zonder diverse spelers die actief op het WK voetbal zijn geweest. Daaronder bevinden zich onder andere Maarten Stekelenburg, Gregory van der Wiel en Luis Suarez. Het is overigens nog de vraag of dit trio het komende voetbalseizoen nog wel voor Ajax blijft spelen. Diverse Europese voetbalclubs hebben interesse voor deze spelers.

    FC Porto is de winnaar van de Portugese Supercup. Het oefenduel, ter voorbereiding op het seizoen 2010-2011, wordt om 18.00 uur in het Estádio do Dragão-stadion van Porto afgetrapt. RTL 7 doet rechtstreeks verslag. De presentatie is in handen van Peter van Zadelhoff, het commentaar is van Leo Driessen.


    RTL 7RTL NederlandvoetbalAjax

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)