Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    RTL Astrotijd leidt nu ook al tot doodsbedreiging

    RTL Astrotijd blijft de gemoederen bezig houden. Na de ontmaskering bij TROS Radar wordt nu ook al een presentator met de dood bedreigd.
    Jarco Kriek
    16 september 2008
    comments 0
    RTL Astrotijd leidt nu ook al tot doodsbedreiging

    De Astrotijd programma’s bij RTL lijken nu nog erger in een verdomhoekje te raken nu één van de presentatoren bekend heeft gemaakt dat hij naar aanleiding van een Astrotijd programma met de dood bedreigd is.

    Al eerder kwamen de Astro programma’s op RTL en SBS in een negatief daglicht door een programma van het TROS consumentenprogramma Radar. Hieruit bleek dat in deze dagelijks uitgezonden programma’s de bellers in de maling werden genomen. Voor deze duimzuigerij moest de beller natuurlijk wel 80 cent per minuut betalen.

    RTL stopte direct met het uitzenden van de Astrotijd uitzendingen en startte een intern onderzoek naar de gang van zaken. SBS besloot om, na enige aanpassingen, gewoon door te gaan met de programma’s. Beide omroepen hebben overigens inhoudelijk niets met deze programma’s te maken omdat deze worden aangeboden door externe partijen.

    Marco Verhagen, presentator van Astrotijd VIPS dat werd uitgezonden via RTL, maakte in dagblad De Telegraaf bekend met de dood te zijn bedreigd. Door deze laatste ontwikkeling wordt het voor RTL lastig om het besluit om de programma’s van de buis te halen terug te draaien. Verhagen is namelijk, naar eigen zeggen, meerdere malen met de dood bedreigd, iets dat de presentator niet in de koude kleren is gaan zitten.

    AstrotijdMarco Verhagen

    Meer over dit onderwerp

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)