Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    RTL Late Night eert ongeneeslijk zieke zanger Thé Lau

    RTL Late Night staat op donderdag 5 juni tijdens een extra lange aflevering geheel in het teken van de ongeneeslijk zieke The Scene-zanger Thé Lau.
    Jarco Kriek
    5 juni 2014
    comments 10
    RTL Late Night eert ongeneeslijk zieke zanger Thé Lau

    RTL Late Night staat op donderdag 5 juni tijdens een extra lange aflevering geheel in het teken van de ongeneeslijk zieke The Scene-zanger Thé Lau.

    In deze speciale aflevering van RTL Late Night staat Humberto Tan met zijn gasten stil bij de vele klassiekers van Thé Lau en zijn band The Scene. Lau en de bandleden zijn tijdens de uitzending aanwezig. Ze zien BlØf, Lange Frans, Tom Barman van dEUS, Claudia de Breij, Barry Hay en Jacqueline Govaert een ode aan de muziek van de zieke zanger brengen. Speciaal hiervoor is een podium buiten het American Hotel op het Leidseplein in Amsterdam gebouwd.

    Thé Lau neemt afscheid

    Eerder was Thé Lau te gast in RTL Late Night toen bekend werd dat hij niet lang meer te leven heeft. De zanger, componist en schrijver van klassiekers als Iedereen Is Van De Wereld, Open en Blauw is al geruime tijd ziek. Hij begint nu met een concertreeks waarmee hij afscheid neemt van zijn publiek. Aan de vooravond van deze concerten staat RTL Late Night samen met verschillende artiesten en gasten stil bij de prachtige muziek die hij heeft gemaakt. Claudia de Breij vertelt over de prachtige teksten die Thé Lau gebruikte voor zijn liedjes. Paskal Jakobsen en Lange Frans zingen samen met collega’s verschillende liedjes waaronder nummers die zij eerder samen met Thé hebben uitgebracht.

    RTL Late Night is donderdag 5 juni van 22.30 tot 00.00 uur op RTL 4 te zien.

    RTL 4RTL4RTL Late NightThè LauThe ScenekankerHumberto Tan

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Bureau Groningen

    Bureau Groningen
    RTL 4 om 20:30 uur
    Ilse en Ruth krijgen een melding van een mogelijke drenkeling. Sezgin en Yorick moeten snel handelen wanneer een man dreigt zichzelf van het leven te beroven. Ewout trekt samen met Pim en Annemarie de weilanden in, op zoek naar een vermist hondje. Bas en Mitchel gaan op een melding af, waarbij ze onverwacht denken een vuurwapen te zien.

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)