Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    RTL Nieuws opent tiplijn over PVV

    Kees Berghuis – chef politieke redactie van het RTL Nieuws – heeft een tiplijn geopend waar iedereen misstanden over toekomstig PVV-Tweede Kamerleden kan melden.
    Jarco Kriek
    8 juli 2012
    comments 0
    RTL Nieuws opent tiplijn over PVV

    Kees Berghuis – chef politieke redactie van het RTL Nieuws – heeft een tiplijn geopend waar iedereen misstanden over toekomstig PVV-Tweede Kamerleden kan melden. Dit naar aanleiding van de presentatie van de kandidatenlijst van de partij van Geert Wilders.

    Via zijn weblog en zijn twitteraccount roept Berghuis de Nederlander op om misstanden van PVV-ers op de kandidatenlijst via email aan de redactie van RTL Nieuws te melden. Zo plaatste hij op twitter de volgende tweet: "Deugen ze ook alle 49? tipderedactie@rtl.nl”

    Rare snuiters bij de PVV

    Volgens Berghuis zitten er op dit moment een paar rare snuiters namens de PVV in de Tweede Kamer. "Eigenlijk staat Eric Lucassen symbool voor mensen die geen Kamerlid hadden mogen worden. U weet wel, de vermeende brievenbusplasser, straatintimidator en bewezen ontuchtpleger", aldus Berghuis.

    RTL Nieuws wil Wilders helpen

    De actie van Kees Berghuis omschrijft hij zelf als een manier om Geert Wilders te helpen bij het screenen van mensen op de nieuwe kandidatenlijst voor de komende Tweede Kamer-verkiezing.
    RTL NieuwsRTL 4PVVTweede KamerverkiezingverkiezingenGeert WildersKees BerghuisEric Lucassen

    Reacties

  1. Interview

    • *

      Vicky McClure

      Britain's Murder Map

      Vicky McClure van politiedrama's Line of Duty en Trigger Point duikt nu in de wereld van de true crime, samen met haar echtgenoot historicus Jonny Owen.
      Reacties0 reactie(s)