Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    RTL Nieuws verslaat NOS 8 uur journaal

    Op de RTL Nieuwsredactie vandaag niet alleen dalende wisselkoersen, Eurocrissen of politieke problemen maar vooral euforie. Na 21 jaar hebben ze voor het eerst met het half acht nieuws het NOS 8 uur journaal verslagen.
    Jan-Hein Visser
    16 november 2011
    comments 0
    RTL Nieuws verslaat NOS 8 uur journaal
    Op de RTL Nieuwsredactie vandaag niet alleen dalende wisselkoersen, Eurocrissen of andere politieke problemen maar vooral euforie. Na 21 jaar hebben ze voor het eerst met het half acht nieuws het NOS 8 uur journaal verslagen.

    De avonduitzending van RTL Nieuws werd dinsdag voor het eerst in het bestaan van het RTL Nieuws beter bekeken dan die van het NOS Journaal een halfuur later. Dat meldde vandaag de chef economie bij RTL Nieuws Perry Feenstra. Het nieuwsbulletin van 19.30 uur op de commerciële zender werd door ruim 1,4 miljoen mensen bekeken. Ruim 1,3 miljoen mensen stemden af op het achtuurjournaal van de publieke omroep, zo blijkt uit cijfers van de Stichting Kijkonderzoek.

    En dat is volgens het RTL nieuws nog nooit voorgekomen sinds zijn 21 jaar geleden begonnen met hun uitzendingen. Het 8 uur journaal van de NOS is immers in feite onverslaanbaar en scoort vrijwel altijd één van de hoogste kijkcijfers, tot nu toe dus. De kijkcijfers van RTL Nieuws zijn de laatste tijd gestaag gestegen en stijgen eigenlijk mee met zo'n beetje alles wat op RTL4 komt. Ook gisteravond scoorde RTL weer hoge kijkcijfers want naar Boulevard keken meer dan een miljoen mensen en de half uur durende commercial Goede Tijden Slechte Tijden trok maar liefst anderhalf miljoen kijkers aldus de metingen.
    RTL NieuwsRTL4GTST8 uur journaalNOS

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)