Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    RTL zet Netflix-concurrent Videoland in de steigers

    Mediabedrijf RTL Nederland gaat op korte termijn de all you can watch-dienst Videoland in Nederland op de markt brengen. Videoland moet met Netflix gaan concurreren.
    Jarco Kriek
    28 september 2013
    comments 0
    RTL zet Netflix-concurrent Videoland in de steigers

    Mediabedrijf RTL Nederland gaat op korte termijn de all you can watch-dienst Videoland in Nederland op de markt brengen. Videoland moet met Netflix gaan concurreren.

    Het tegen een vast bedrag per maand kijken naar films en series lijkt in Nederland aan te slaan. In de eerste weken dat Netflix in Nederland actief is, wist het Amerikaanse bedrijf meer bezoekers te bereiken dan alle The Pirate Bay-proxies en de video on demand-diensten Videoland en Pathé bij elkaar opgeteld.

    Videoland wordt all you can watch

    RTL Nederland kocht onlangs een meerderheidsbelang in het moederbedrijf van Videoland. Het kondigde direct aan dat Videoland ook een all you can watch-variant zou krijgen. Nog voor het einde van dit jaar moet de Nederlandse consument een abonnement hierop kunnen afnemen. Het wordt steeds meer duidelijk dat RTL deze nieuwe online videodienst in de steigers aan het zetten is. Bij het terugkijken van eerder uitgezonden tv-programma’s via de uitgesteld kijken-dienst RTL XL is regelmatig een reclamespot van de all you can watch-dienst Videoland te zien. Wanneer men de internetsite van Videoland bezoekt, kan men een emailadres achterlaten om op de hoogte van de ontwikkelingen van de nieuwe dienst gehouden te worden. Wie dat doet, kan daarnaast direct een video naar eigen keuze gratis bekijken.

    Videoland versus Netflix

    Het inhoudelijk verschil in aangeboden films en series tussen Videoland en Netflix kan natuurlijk pas na de marktintroductie van Videoland geschetst worden. De verwachting is wel dat Videoland meer Nederlandse producties gaat aanbieden. Het voordeel van Netflix is dat men ook eigen producties exclusief via de videodienst kan aanbieden. Zo won de Netflix-serie House of Cards onlangs nog een Primetime Emmy Award.

    RTLRTL NederlandVideolandall you can watchonlinevideodienstvideo on demandNetflixcontentfilmfilmsserieseriesHouse of Cards

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)