Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    RTL zet RTL Z in voor sport wegens Rugby Four Nations

    RTL zet zaterdag nieuwszender RTL Z in als extra kanaal voor de sportverslaggeving. Op RTL 7 is de Darts World Series Finals te zien en daarom is de tweede Rugby Four Nations-wedstrijd op RTL Z te zien.
    Jan-Hein Visser
    5 november 2016
    comments 0
    RTL zet RTL Z in voor sport wegens Rugby Four Nations
    Afbeelding RTL XL

    RTL heeft RTL Z in gebruikgenomen als extra kanaal om sport te brengen. De reguliere programmering op RTL 4, RTL 5 en RTL 8 is niet gewijzigd. Op RTL 7 was eerder op de avond al de Rugbywedstrijd tussen Engeland en Schotland te zien. Die tussen Australië en Nieuw-Zeeland wordt op RTL Z uitgezonden. Het Ladbrokes Rugby toernooi is één van de grootste en belangrijkste rugbytoernooien ter wereld.

    RugbyRTL 7RTL 4RTL 5RTL 8RTL ZDartsSport

    Reacties

  1. TV-TIP Zappbios: Het dagboek van Bert

    Zappbios: Het dagboek van Bert
    NPO 3 om 15:30 uur
    De dertienjarige Bert wil de coolste jongen van de school worden. Hij denkt dat hij verliefd is op de twee jaar oudere, razend populaire, Leila en ziet daardoor niet hoe Leila's zusje Amira naar hem kijkt. Als Bert een geheim dagboek vindt bij de zussen thuis, begint een levendig liefdesverhaal over leugens, nepnieuws en de superheld Lynx. Maar is het wel zo slim om andermans dagboek te lezen?

    TV-TIP Frontlinie

    Frontlinie
    NPO 2 om 20:25 uur
    De reis voert langs de plekken waar de Amerikaanse bemoeienis met Cuba diepe sporen heeft achtergelaten: Guantanamo Bay en Varkensbaai, waar de laatste mislukte invasie plaatsvond. Tien jaar na de dood van Fidel Castro blijken Cubanen zich vrij te voelen om openlijk kritiek op het beleid van de eigen regering uit te spreken.

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)