Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    SBS wil samenwerken rond introductie HDTV

    SBS Broadcasting wil met de publieke omroep, RTL Nederland en de kabelbedrijven om de tafel om sneller HDTV te kunnen aanbieden.
    28 maart 2008
    comments 0
    SBS wil samenwerken rond introductie HDTV
    SBS Broadcasting wil met de publieke omroep, RTL Nederland en de kabelbedrijven om de tafel om sneller HDTV te kunnen aanbieden.

    Tijdens het congres Media Distribution Day in Den Haag zei SBS dat HDTV al mogelijk is, maar heel duur. De zenders en producenten moeten een enorme investering doen om HDTV mogelijk te maken. Daarom moeten de tv- en kabelbedrijven samenwerken. 

    Woordvoerder Eric Eljon van SBS zegt tegen Adformatie.nl: 'We willen met de publieke omroep en RTL om de tafel om ergens volgend jaar álle tien de zenders (Ned.1, 2 en 3, RTL 4, 5, 7, 8 en SBS 6, NET 5, Veronica) in HDTV te gaan aanbieden. We moeten daar afspraken over maken. Maar het is een dure operatie, omdat tv-producties meer gaan kosten. Het betekent dat de consument een paar euro per maand meer moet gaan betalen, zeg 2 à 3 euro. Wij gokken er op dat de consument dat wel wil om tv in perfecte beeldkwaliteit te krijgen.'
    SBSHDTVRTLpublieke omroep

    Reacties

  1. TV-TIP The Streamers: Live in Ziggo Dome 2026

    The Streamers: Live in Ziggo Dome 2026
    SBS6 om 20:00 uur
    Concertregistratie van The Streamers dat plaatsvond in de Ziggo Dome. Beelden van het concert worden afgewisseld met unieke momenten achter de schermen.

    TV-TIP René Froger: I am a Singer

    René Froger: I am a Singer
    RTL 4 om 21:35 uur
    René Froger begon als zanger in café Bolle Jan en staat al veertig jaar op het podium. Met talloze hits en miljoenen verkochte platen groeide hij uit tot een van de succesvolste artiesten van Nederland. Als pionier binnen de Nederlandse muziekindustrie legde hij de basis voor het Nederlandse stadionentertainment. Met zijn unieke stemgeluid, gevoel voor show en door hard te werken schreef hij geschiedenis door als eerste Nederlandse artiest meerdere keren De Kuip uit te verkopen.

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)